SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa pobita! Marek Mostowiak wezwany na komisariat

M jak miłość. Ewa pobita! Marek Mostowiak wezwany na komisariat

11.04.2016, godz. 15:22
M jak miłość odcinek 1215. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Bogusz (Wojciech Asiński)
M jak miłość odcinek 1215. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Bogusz (Wojciech Asiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) z "M jak miłość" nie pozwoli skrzywdzić swojej rodziny. Właśnie dlatego, w 1215 odcinku "M jak miłość" gdy dowie się, że Bogusz (Wojciech Asiński) zaatakował jego żonę wypowie mu wojnę! Mostowiak wda się w bójkę z sąsiadem, który posiniaczy i poniży jego ukochaną! Sprawa szybko trafi na policję, a mąż Ewy prawdopodobnie pójdzie do więzienia za pobicie sąsiada z Grabiny.

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czarne chmury zbiorą się nad rodziną Mostowiaków z "M jak miłość". Wszystko przez Antka (Jakub Jankowski) i Mateusza (Krystian Domagała). Chłopcy chcieli się zemścić na rówieśniku, który wyśmiewał się z Basi (Gabriela Raczyńska). Postanowili umieścić w internecie film ośmieszający Bartka, ale nie przewidzieli konsekwencji.

Zobacz: M jak miłość. Atak na Ewę. Żona Marka ofiarą ojca kolegi Mateusza i Antka - WIDEO

A te będą naprawdę poważne. Bartek bliski załamania psychicznego będzie chciał popełnić samobójstwo. W końcu trafi do szpitala, a jego ojciec Bogusz zacznie się odgrywać na rodzinie Mostowiaków.

W 1215 odcinku "M jak miłość" ktoś zacznie niszczyć towar Marka w przetwórni warzyw i owoców.  Przyszłość firmy Marka będzie poważnie zagrożona. Mężczyzna od razu domyśli się, kto za tym wszystkim stoi.

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa uwodzi Lucjana Mostowiaka. Co na to Barbara?

Chwilę później Ewa dowie się, że Bartek wyszedł ze szpitala i teraz potrzebuje pomocy psychologa. Żona Mostowiaka postanowi odwiedzić Bogusza i dowiedzieć się, w jakim stanie jest jego syn. Mężczyzna będzie agresywny. Zacznie krzyczeć i wypędzi ją z domu. Popchnie Ewę, szarpiąc ją przy tym i zostawiając na jej ciele kilka siniaków.

Gdy Marek zauważy obrażenia Ewy uda się do sąsiada i już nie będzie miły. Między Mostowiakiem i Boguszem dojdzie do bójki. Marek sam rzuci się na Bogusza z pięściami!
- Ty gnojku… Podnosisz rękę na kobietę?!

Ojciec Bartka szybko zawiadomi policję. Marek dowie się od miejscowego policjanta Staszka (Sławomir Holland), że grozi mu więzienie, bo Bogusz złożył na niego doniesienie na policji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: