SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Atak na Ewę. Żona Marka ofiarą ojca kolegi Mateusza i Antka - WIDEO

M jak miłość. Atak na Ewę. Żona Marka ofiarą ojca kolegi Mateusza i Antka - WIDEO

23.03.2016, godz. 16:30
M jak miłość odcinek 1215. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Bogusz (Wojciech Asiński)
M jak miłość odcinek 1215. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Bogusz (Wojciech Asiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" przeżyje trudne chwile! Ojciec chłopca, który stał się ofiarą internetowego hejtu Antka (Jakub Jankowski) i Mateusza (Krystian Domagała) grozi Mostowiakom. W 1215 odcinku "M jak miłość" Bogusz (Wojciech Asiński) zaatakuje nawet Ewę (Dominika Kluźniak)! Mężczyzna rzuci się na nią i agresywnie wypędzi ją ze swojego domu. Szykuje się kolejna wojna w Grabinie. Rodzina Mostowiaków kontra rodzina gnębionego w szkole Bartka! Zrobi się niebezpiecznie.

"M jak miłość" odcinek 1215 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Mateusz i Antek grubo przesadzili umieszczając w internecie filmik ośmieszający kolegę ze szkoły. Bartek, który padł ofiarą najmłodszych Mostowiaków dokuczał Basi (Gabriela Raczyńska), a chłopcy postanowili się zemścić.

Zobacz: M jak miłość. Basia ucieknie od Ali i Pawła, bo będzie prześladowana w szkole!

Niewinna wygłupy dzieci przerodzą się w prawdziwą tragedię. W 1213 odcinku "M jak miłość" okaże się, że ośmieszony Bartek jest na skraju wytrzymałości i miewa myśli samobójcze. Ojciec poszkodowanego dziecka spotka się z Markiem w szkolnym gabinecie dyrektorki.

-Zgłosiłem już sprawę na policji i w kuratorium. Dopilnuję, żeby Antek i Mateusz zostali odpowiednio ukarani. Twoi chłopcy załatwili mojego syna, a teraz ja załatwię ciebie! - krzyknie wściekły Bogusz.

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz i Antek fałszują oceny w dzienniku. Marek ma dosyć wybryków synów

To jeszcze nie koniec. Mężczyzna będzie groził nie tylko Markowi, ale i jego żonie. W 1215 odcinku "M jak miłość" ktoś zniszczy towar przechowywany w magazynie Mostowiaka. Marek domyśli się, że to Bogusza, którego syna ośmieszyli Mateusz i Antek.

Ewa, która będzie się starała załagodzić konflikt z sąsiadem, zostanie brutalnie wyrzucona przez niego z domu.

Bogusz zaatakuje Ewę i rzuci się na nią, wypędzając ją ze swojej posesji - Jak pani śmiała tutaj przyjść? Zapłacicie mi za to! - krzyknie furiat i wyrzuci Ewę za drzwi.

Gdy Mostowiak zauważy siniaki na rękach żony, domyśli się, kto za tym stoi. Niebawem między skłóconymi sąsiadami dojdzie do bójki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: