SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin udaje chorobę, żeby spotkać się z lekarką

M jak miłość. Marcin udaje chorobę, żeby spotkać się z lekarką

11.04.2016, godz. 07:40
M jak miłość odc. 1214. Lekarka (Kamila Kamińska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1214. Lekarka (Kamila Kamińska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" znalazł sobie sposób na podryw! W 1214 odcinku "M jak miłość" zgłosi się do lekarki (Kamila Kamińska), która wpadła mu w oko kiedy oddawał szpik. Marcin zjawi się w szpitalu pod pretekstem złego samopoczucia i uzna, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak jak powinno w czasie zabiegu. Dopiero na miejscu przyzna się pani doktor. że skłamał, żeby się z nią zobaczyć. Czy Chodakowski będzie miał nową dziewczynę w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Marcin Chodakowski postanowił zostać dawcą szpiku. Już jakiś czas temu gdy pracował w szpitalu w przebraniu Świętego Mikołaja, zgłosił się do bazy. Niedawno mężczyzna odebrał telefon ze szpitala i dowiedział się, że może uratować komuś życie.

Zobacz: M jak miłość. Iza wróci do Marcina

Marcin bez wahania oddał szpik, ale według procedur lekarze zataili przed nim dane biorcy. Chodakowski tak łatwo nie odpuści, bo koniecznie chce wiedzieć, komu uratował życie.

W 1214 odcinku "M jak miłość" jakiś czas po zabiegu pobierania szpiku, Marcin zgłosi się do szpitala i odnajdzie panią doktor, która już w czasie poprzedniej wizyty wpadła mu w oko. Chodakowski stwierdzi, że czuje się fatalnie.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

- Coś mi tu nie pasuje - powie lekarka widząc idealne wyniki badań Marcina.
- Proszę się na mnie nie gniewać, ale musiałem panią zobaczyć - wyzna uwodzicielsko Chodakowski, a gdy zorientuje się, że serce pani doktor bije szybciej na jego widok, postanowi więc wręczyć jej swoją wizytówkę. Być może nawet zaprosi ją na randkę!

Czy Marcin uwiedzie panią doktor i przy okazji dowie się, kto jest biorcą jego szpiku? Marcin chce odnaleźć osobę, której uratował życie.

- Zabieg został już przeprowadzony, wszystko poszło dobrze, ale teraz trzeba czekać… I mocno trzymać kciuki, żeby organizm pacjenta dobrze zareagował - wyjaśni pani doktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: