SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek swatają Aleksandrę i Grzegorza

M jak miłość. Magda i Olek swatają Aleksandrę i Grzegorza

05.04.2016, godz. 21:25
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Chodakowskich z "M jak miłość" ostatnio przeżywała trudne chwile. Zdrada Grzegorza (Wojciech Majchrzak) postawiła przyszłość jego małżeństwa z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) pod znakiem zapytania. Ale w 1214 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) zabawią się w swatki i wpadną na pomysł jak pogodzić skłóconych rodziców. Zaproszą Aleksandrę i Grzegorza na rodzinny obiad do siebie, by Chodakowscy mogli wreszcie poznać swojego nowego wnuka - Maćka (Franciszek Przanowski).

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Czy Aleksandra z "M jak miłość" wybaczy Grzegorzowi jego romans z Emilką (Dorota Chwedorowicz)? Jest na to spora szansa, by Magda i Olek bardzo się postarają, by rodzice Olka i Marcina (Mikołaj Roznerski) spróbowali znowu być razem.

Patrz: M jak miłość. Iza wróci do Marcina

W 1214 odcinku "M jak miłość" młodzi Chodakowscy specjalnie dla Maćka, 9-letniego chłopca z domu dziecka, którego chcą adoptować, wyprawią rodzinny obiad. W ten sposób będą chcieli, by Maciek poznał swoją nową rodzinę - dziadków, wujka Marcina i oczywiście małego kuzyna Szymka (Staś Szczypiński).

Maciej będzie zachwycony, że Magda i Olek na jego cześć zaproszą tylu gości.  Ale małżonkom przyświeca jeszcze jeden cel - chcą wykorzystać okazję, by zmusić Aleksandrę i Grzegorza do pojednania, szczerej rozmowy i wyjaśnienia sobie wszystkiego.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi przy Agnieszce!

Chodakowski senior już zrozumiał jak wielki błąd popełnił zostawiając żonę dla młodszej kochanki. I teraz będzie chciał do niej wrócić. W 1214 odcinku "M jak miłość" Grzegorz przyjdzie do mieszkania Olka i Magdy, ale Aleksandra nie zgodzi się na rozmowę.

Niezrażony tym niewierny mąż przyśle jej kwiaty z przeprosinami. Aleksandra ucieszy się, lecz nie będzie potrafiła jeszcze wybaczyć Grzegorzowi zdrady.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "KULISY serialu M jak MIŁOŚĆ" >>>


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: