SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek martwią się o Maćka. Co się dzieje z ich synem?

M jak miłość. Magda i Olek martwią się o Maćka. Co się dzieje z ich synem?

11.04.2016, godz. 20:07
M jak miłość odc. 1214. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1214. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wzruszające chwile w "M jak miłość". Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) chcą, żeby Maciek (Franciszek Przanowski) był ich synem i podjęli decyzję o adopcji 9-latka. W 1214 odcinku "M jak miłość" przyszli rodzice muszą się jednak zmierzyć z pierwszym problemem z Maćkiem. Chłopiec ciągle jest przestarszony, nie ufa im i boi się, że jak będzie niegrzeczny to nowi rodzice oddadzą go z powrotem do domu dziecka. Maciek nie jest typem rozrabiaki, ale Magda i Olek są gotowi nawet i na to. Tak bardzo chcą, żeby Maciek był członkiem ich rodziny.

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda, Olek i Maciek z "M jak miłość" już są rodziną choć zgodnie z prawem sąd jeszcze nie przyznał im pełnej opieki nad 9-letnim synem zmarłego Krzysztofa Romanowskiego (Robert Wabich), dawnego klienta Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek).

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka, ale będą też mieli drugie dziecko? - WIDEO

Młodzi małżonkowie zabierają Maćka z domu dziecka do swojego mieszkania i tam czekają na decyzję sądu. W 1214 odcinku "M jak miłość" Chodakowskich niepokoi zachowanie Maćka, który robi wszystko co tylko możliwe, by się im przypodobać. Zupełnie jakby bał się, że nowi rodzice się rozmyślą.

Magda zagląda do "Bistro za rogiem", a Kinga, która jest doświadczonym psychologiem od razu pyta przyjaciółkę o jej syna. Zduńska dobrze wie, że Maciek jest bardzo przestraszony, że trudno mu wejść do nowej rodziny.
- Zachowuje się tak, jakby się bał, że jeśli nie będzie wystarczająco miły to go oddamy.

- Po śmierci ojca stracił poczucie bezpieczeństwa i już wie, że nie ma nic na stałe, na zawsze. Potrzebuje czasu i dużo miłości. Tylko wiesz, w rozsądnych dawkach - Kinga udziela Magdzie fachowej porady.

Patrz: M jak miłość. Tomek straci Joasię i pracę w policji

Właśnie na część swojego syna Magda i Olek w 1214 odcinku "M jak miłość" urządzają rodzinny obiad, na który zapraszają Marcina (Mikołaj Roznerski) z synem Szymkiem (Staś Szczypiński) oraz Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Chcą, by Maciek poznał swojego wujka, kuzyna i dziadków.

Spotkanie przebiega we wzruszającej atmosferze, ale chłopiec wciąż czuje się niepewny. Kiedy Magda i Olek zauważają jak Maciek bawi się z kotką Frygą wykorzystują okazję, by wyjaśnić mu, że nie musi się niczego bać.

- Maciek, posłuchaj... To mieszkanie, my, to wszystko jest twoje - zapewnia syna Magda. - I kot oczywiście też - dodaje Olek. - Cokolowiek by się nie wydarzyło to my już będziemy rodziną - przekonuje chłopca Madzia.

Maciek chce się upewnić czy na pewno nie straci Magdy i Olka, tak jak stracił swojego tatę. - A jeśli będę niegrzeczny? Magda uśmiecha się i z miłością patrzy na swojego synka.  - Nawet jak będziesz niegrzeczny - odpowiada.
- A jeśli będę bardzo, bardzo niegrzeczny?

- Maciek, jeżeli będziesz bardzo, bardzo niegrzeczny to my pewnie będziemy się bardzo, bardzo gniewać - wyjaśnia mu Olek. - Oj nie bardzo, bardzo tylko troszkę... - dopowiada Madzia. 
- Tyle ile potrzeba. Ale to nie zmienia faktu, że nadal będziemy rodziną - stwierdza Chodakowski.

A Magda tłumaczy Maćkowi, że ich rodzina jest już na zawsze. - To nie jest żaden układ na teraz czy na chwilę tylko na całe życie...
- Także przykro mi chłopie. Choćbyś nie wiem jak próbował nic cię już od nas nie uwolni - żartuje Olek, a szczęśliwy Maciek przytula się do swojej nowej mamy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: