SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek boi się, że Magda i Olek oddadzą go do domu dziecka

M jak miłość. Maciek boi się, że Magda i Olek oddadzą go do domu dziecka

27.03.2016, godz. 20:56
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Maciek (Franciszek Przanowski) z "M jak miłość" stał się częścią rodziny Chodakowskich, bo Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) chcą go adoptować. W 1214 odcinku "M jak miłość" 9-latek wciąż jednak boi się, że jego nowi rodzice zmienią zdanie i będzie musiał wrócić do domu dziecka. Żeby adopcja doszła do skutku, Maciek stara się pokazać Magdzie i Olkowi, że jest dla nich dzieckiem idealnym. Robi wszystko, by podbić serca swoich opiekunów.

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" długo marzyli o tym, by zostać rodzicami, ale w ich przypadku w grę wchodzi tylko adopcja dziecka. Po przeszczepie serca Madzia nie może zajść w ciążę. Jej organizm nie zniósłby obciążania jakim byłaby ciąża. Poza tym Magda do końca życia będzie musiała brać leki, które zapobiegają odrzuceniu przeszczepu.

Patrz: M jak miłość. Artur zabije Marcina, bo odebrał mu Izę

Kiedy w życiu Chodakowskich pojawił się osierocony przez ojca Maciek serce Magdy podpowiedziało jej, że to właśnie on będzie jej dzieckiem. Początkowo Olek był przeciwny adopcji. Bał się, że nie nadaje się na ojca, że dziecko źle wpłynie na jego małżeństwo z Magdą.

W pewnym momencie był nawet zazdrosny, że Magda skupi całą swoją uwagę na Maćku, a on zostanie zepchnięty na dalszy plan. Jednak w 1207 odcinku "M jak miłość" Olek zmienił zdanie i razem z Magdą powiedzieli Maćkowi, że chcą go adoptować.

Minie sporo czasu nim adopcja będzie miała swój finał przed sądem. Do tej chwili Maciek może odwiedzać Magdę i Olka, zostawać u nich na weekendu, ale i tak jego głównym miejscem pobytu jest dom dziecka. 

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Marcin w łóżku! Zmarła Kasia daje im błogosławieństwo

W 1214 odcinku "M jak miłość" podczas kolejnej wizyty Maćka jego nowi rodzice z przykrością zauważają, że chłopiec źle się u nich czuje. Maciek jest jakiś nieswój i zachowuje się tak, jakby spodziewał się, że będzie musiał wrócić do domu dziecka, że adopcja nie dojdzie do skutku.

Syn Magdy i Olka robi wszystko, by się im przypodobać. Chodakowscy chcą zapewnić go, że nie ma żadnych powodów do obaw, że kochają go takim, jakim jest. I właśnie dlatego urządzają na jego część rodzinny obiad, na który zapraszają też Marcina (Mikołaj Roznerski), Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

Dzięki temu spotkaniu Maciek ma okazję, by poznać nowego wujka i dziadków. Chłopiec jest dumny z tego, że Magda i Olek chcą się nim pochwalić przed rodziną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: