SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. KInga podrywa Piotrka przy Oldze. Zduński wypiera się, że ma żonę

M jak miłość. KInga podrywa Piotrka przy Oldze. Zduński wypiera się, że ma żonę

11.04.2016, godz. 19:54
M jak miłość odcinek 1214, Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1214, Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" ukryje przed nastoletnią Olgą Górecką (Katarzyna Grabowska), że Kinga (Katarzyna Cichopek) jest jego żoną! W 1214 odcinku "M jak miłość" szofer Góreckiego (Wojciech Wysocki) zawiezie jego córkę do "Bistro za rogiem" i nie przyzna się, że miła właścicielka jest jego ukochaną. 19-latka zauważy zalotne spojrzenie Zduńskiej i dojdzie do wniosku, że Kinga chce poderwać Piotrka. On doda, że ta "obca" kobieta nie jest nawet w jego typie! Kinga byłaby wściekła, gdyby wszystko słyszała.

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Gdy Piotrek przyjmował pracę u Góreckiego nie wiedział, że będzie zajmował się głównie jego córką. Olga jest sprytna i wie jak sprawić, żeby Piotrek wykonywał jej polecenia.

Zobacz: M jak miłość. Piotrek zarobi na giełdzie! Nowy biznes Zduńskiego

W 1214 odcinku "M jak miłość" Piotrek zajmie się Olgą i jej koleżanką w dość krytycznej sytuacji. Dziewczyny pokłócą się z tajemniczym gościem, który wywali je na bruk. W dodatku będą upalone marihuaną!

Zduński odwiezie dziewczyny do spokojnego miejsca. W "Bistro za rogiem" na pewno będą bezpieczne, ale Kinga nie będzie zadowolona. - To tak wygląda twoja praca? - zaniepokoi się Zduńska widząc dwie roześmiane panienki.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński będzie miał romans z nastolatką Olgą? - WIDEO

W 1214 odcinku "M jak miłość" żona Piotrka usłyszy, jak dziewczyny obgadują zgrabny tyłeczek jej męża! Zduńska będzie zazdrosna i rozbawiona. Zalotnie spojrzy na męża i zapyta jaką kawę sobie życzy. Gdy z uśmiechem odjedzie do kuchni nastolatki zaczynają się śmiać.

-Widziałeś? Laska normalnie chce cię wyrwać! - powie Olga, gdy zobaczy jak Kinga zerka na Piotrka. Czy Zduński przyzna się, że to jego żona?
-Tak? Nie mój typ - rzuci tylko Piotrek ukrywając przed córką szefa swój stan cywilny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: