SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zerwie zaręczyny z Arturem i wybierze Marcina

M jak miłość. Iza zerwie zaręczyny z Arturem i wybierze Marcina

05.04.2016, godz. 21:11
M jak miłość odc. 1214 Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1214 Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szczęśliwy finał miłosnej historii w "M jak miłość"! Widzowie, którzy zadręczają się pytanie czy Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" będą razem mogą odetchnąć z ulgą. Sprawa tajemniczego zaginięcia Izy wyjaśni się w 1214 odcinku "M jak miłość". Po kilku dniach poszukiwań Iza odajdzie się w domu swojej ciotki (Anna Tomaszewska). A kiedy Marcin przyjdzie tam, by zostawić list dla ukochanej, Iza zrozumie, że nie chce dłużej bez niego żyć. Wróci do Marcina i znów wskoczy mu do łóżka.

"M jak miłość" odcinek 1214 - wtorek, 5.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Nagłe zniknięcie Izy Lewińskiej z "M jak miłość" uświadomi Marcinowi jak wielki błąd popełnił odtrącając jej miłość. Przez kilka dni będzie poszukiwał Izy i ani przez moment nie opuści go strach, że być może jego ukochana będzie chciała się zabić.

Tuż po zaginięciu Izy, w 1210 odcinku "M jak miłość", Marcin dowie się bowiem od jej brata Maćka (Maciej Cymorek), że Iza chorowała na depresję, że wiele lat temu jej matka popełniła samobójstwo. Chodakowski przeprowadzi prywatne śledztwo, by dowiedzić się gdzie jest Iza i co się z nią stało.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

W 1214 odcinku "M jak miłość" pojedzie do domu ciotki Izy, z którą ostatnio kontaktowała się Lewińska. Zupełnie nieświadomy tego, że Iza ukrywa się właśnie u niej. Marcin napisze list do ukochanej i przekaże go ciotce.

Po przeczytaniu listu od Marcina zakochana dziewczyna zrozumie, że nie ma sensu dłużej uciekać przed tą miłością. Pojedzie do Chodakowskiego i znów rzuci się mu w ramiona. Tym razem Marcin jej nie odtrąci.

Patrz: M jak miłość. Artur zabije Marcina z zemsty za Izę

Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznała, że dzięki swojej przemyślanej taktyce i ucieczce Iza wreszcie zdobędzie Marcina.

- Iza zakochała się i jedyne czego by chciała, to być z Marcinem. Motywacją zniknięcia nie było odegranie się na Marcinie, tylko poszukanie siebie i własnych pragnień. Ale jest to też wołanie o uwgaę i sprawdzenie, czy Marcinowi zależy na Izie - powiedziała aktorka grająca rolę Izy w "M jak miłość".

Zaginięcie Izy podziała na Marcina jak kubeł zimnej wody. W chwili gdy ukochana do niego wróci Marcin postanowi, że już nie pozwoli jej odejść.

- Marcin nie jest w stanie oddać się Izie na 120 procent ze względu na to, że jest wdowcem Myślę, że po tym zaginięciu Marcin inaczej spojrzy na Izę. Jako na bezbronne, małe, bardzo wrażliwe i potrzebujące spokoju i bezpieczeństwa dziewczę - stwierdził Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: