SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

08.03.2016, godz. 21:11
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Przerażające sceny w "M jak miłość"! Iza Lewińska (Adriana Kalska) zabije się z powodu nieszczęśliwej miłości do Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski)? w 1214 odcinku "M jak miłość", kilka dni po zaginięciu Izy jej chłopak Artur (Tomasz Ciachorowski), zawiadomi Marcina, że z Wisły wyłowiono zwłoki kobiety. Tuż przed swoim zniknięciem Iza poszła nad rzekę, skąd dzwoniła do Chodakowskiego. Czy to będzie ciało Izy? Jak zareaguje Marcin kiedy dowie się, że być może stracił kolejną ukochaną?

"M jak miłość" odcinek 1214 - wtorek, 5.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Zaginięcie Izy z "M jak miłość" na pewno wzbudzi ogromne emocje wśród widzów. Przez długi czas nie będzie wiadomo co się dzieje z Izą, gdzie jest i czy po kolejnym rozstaniu z Marcinem nie będzie chciała się zabić. W 1210 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 28.03.2016, w TVP2) wyjdzie bowiem na jaw, że Iza wzięła w pracy urlop i zniknęła bez śladu.

Nie będzie odbierała telefonów ani od Marcina ani od swojego chłopaka Artura. Na domiar złego Maciek (Maciej Cymorek), kuzyn Izy, ujawni, że Lewińska kilka lat temu chorowała na depresję. A jej matka przed laty popełniła samobójstwo!

Przeczytaj: M jak miłość. Artur chce zabić Marcina!

Aż wreszcie nadejdą wstrząsające wiadomości. W 1214 odcinku "M jak miłość" Artur zadzwoni do Marcina z informacją, że z Wisły wyłowiono zwłoki kobiety i być może zmarłą jest właśnie Iza, bo zgadza się rysopis. Ta wstrząsająca wiadomość wywoła mu Marcina atak paniki. W jednej chwili zda sobie sprawę, że być może stracił kolejną ukochaną. Tak jak kiedyś Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) teraz odeszła od niego Iza...

Na szczęście szybko okaże się, że zwłoki z Wisły to nie Iza. Poszukiwania zaginionej Lewińskiej będą wciąż trwały. W 1214 odcinku "M jak miłość" policjanci ustalą, że Iza jest w kontakcie ze swoją ciotką (Anna Tomaszewska).

Zobacz: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

Chodakowski pojedzie do krewnej Izy, by przeprowadzić prywatne śledztwo i ustalić gdzie jest jego ukochana. W tym czasie Iza ukryje się przed Marcinem w mieszkaniu ciotki... A kiedy odczyta list, który specjalnie dla niej zostawił Marcin zdecyduje się ujawnić, że jest cała i zdrowa. Zerwie z Arturem i pojedzie do Marcina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: