SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek na celowniku kłusowników z Grabiny

M jak miłość. Franek na celowniku kłusowników z Grabiny

05.04.2016, godz. 21:32
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odc. 1205. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland) foto:

Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" bohatersko broni lasu w Grabinie, czy przypłaci to życiem? W 1214 odcinku "M jak miłość" młody leśniczy stacza kolejną wojnę z ludźmi, którzy kradną drzewa z jego terenu. Natalka (Marcjanna Lelek) i matka Franka (Jowita Budnik) mają powody do zmartwień. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" kłusownik Gliński (Grzegorz Kucias) i jego wspólnik dadzą sobie spokój i wyniosą się z lasu? A może znów sprowadzą na życie Franka śmiertelne niebezpieczeństwo?

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Franek Zarzycki najpierw miał do czynienia z kłusownikami, którzy nielegalnie wybijali dzikie zwierzęta, a teraz znaleźli sobie nowe zajęcie!

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

W 1214 odcinku "M jak miłość" Franek będzie przejęty faktem, że po jego lesie kręcą się złodzieje i bezkarnie wycinają drzewa z jego terenu! Młody leśnik weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi rozprawić się z chuliganami.

Tym razem - podobnie jak w przypadku nielegalnych polowań - za wszystkim będzie stał Gliński i jego wspólnik. Franek dogada się z miejscowym policjantem Staszkiem (Sławomir Holland), ale złodzieje nie dadzą za wygraną.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się? Policja wyłowi z Wisły zwłoki kobiety

Gliński będzie pewien swojej wygranej i nawet nie zamierza schodzić Frankowi z drogi. - Wystraszyłeś się gówniarza? - zapyta swojego wspólnika, gdy ten zaproponuje, żeby zniknęli Zarzyckiemu z pola widzenia. - Młody już raz nam się wywinął, ale jak jeszcze raz wejdzie mi w drogę... - doda bandzior.

Czy Frankowi grozi niebezpieczeństwo? Już raz podczas akcji stała mu się krzywda. Pani Zarzycka będzie cała w nerwach - ojciec Franka też był leśniczym i zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy młodego Zarzyckiego czeka to samo?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "Kulisy serialu M jak miłość" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: