SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur ostrzega Izę, że Marcin nigdy jej nie pokocha

M jak miłość. Artur ostrzega Izę, że Marcin nigdy jej nie pokocha

11.04.2016, godz. 08:00
M jak miłość odc. 1214 Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1214 Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Artur (Tomasz Ciachorowski) z "M jak miłość" nie pogodzi się z decyzją Izy (Adriana Kalska). Gdy w 1214 odcinku "M jak miłość" narzeczony Izy dowie się, że musi zniknąć, bo jego ukochana wybrała Marcina (Mikołaj Roznerski). Odrzucony Artur zacznie ostrzegać Izę przed Chodakowskim. Artur jest pewny, że Marcin nigdy nie pokocha jej tak, jak kochał zmarłą Kasię (Agnieszka Sienkiewicz). Ma rację? Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" i czy Iza i Marcin będą razem szczęśliwi?

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza zaginęła, żeby sprawdzić, czy Marcinowi naprawdę na niej zależy. W 1214 odcinku "M jak miłość" Chodakowski odnajduje ciotkę kochanki i zostawia jej list dla Lewińskiej. Iza już wie, że może wyjść z ukrycia, bo Chodakowski się o nią martwi.

Zobacz: M jak miłość. Iza i Marcin zamieszkają razem

Z nerwów umiera także Artur, ale to nie ma dla Izy większego znaczenia. Kuratorka chciała tylko wiedzieć, czy dobrze zrobi zostawiając obecnego partnera dla ojca Szymka (Staś Szczypiński). W 1214 odcinku "M jak miłość" Iza się odnajdzie i spotka się Arturem, ale tylko po to, żeby z nim zerwać.

- Wybrałaś jego, prawda? Wybrałaś Marcina? On ciebie nie kocha? Nie rób tego, ten facet tak naprawdę cię nie chce… Kocha swoją zmarłą żonę czy narzeczoną… I nigdy nikogo nie pokocha tak, jak kochał tamtą kobietę - powie Artur chcąc zniechęcić Izę do Chodakowskiego.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin powie Izie, że ją kocha

Ostrzeżenia Artura nie zdadzą się na nic. Iza jest szalenie zakochana w Marcinie i teraz już wie, że jemu także na niej zależy. Wieczór Lewińska spędzi oczywiście w towarzystwie Marcina, a Artur upije się w barze i zacznie planować krwawą zemstę. Czy zabije swojego rywala?

Wygląda na to, że Chodakowski traktuje Izę bardzo poważnie i wbrew temu, co mówił jego rywal, jest w stanie na prawdę ją pokochać. Dowód? W 1220 odcinku "M jak miłość" Marcin zaproponuje ukochanej, żeby się do niego wprowadziła!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: