SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Samobójstwo w Grabinie! Mateusz i Antek zemszczą się na koledze. Bartek zabije się?

M jak miłość. Samobójstwo w Grabinie! Mateusz i Antek zemszczą się na koledze. Bartek zabije się?

31.03.2016, godz. 08:20
M jak miłość odc. 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) z "M jak miłość" stanęli w obronie Basi (Gabriela Raczyńska), ale mocno przesadzili. Synowie Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak) ośmieszyli w internecie kolegę, który dokuczał Zduńskiej. Chłopcy zorientują się, że przekroczyli dopuszczalną granicę, gdy w 1213 odcinku "M jak miłość" ich ofiara zacznie myśleć o samobójstwie. Chłopiec gnębiony przez internetowych hejterów straci sens życia, a jego ojciec zawiadomi policję. Czy dojdzie do tragedii?

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mateusz i Antek z "M jak miłość" stają w obronie dręczonej przez kolegę ze szkoły Basi. W 1212 odcinku "M jak miłość" umieszczają w internecie film ośmieszający jej prześladowcę.

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

Miał być "niewinny żart", ale chłopcy wpakują się w poważne tarapaty, bo za takie przestępstwo mogą trafić nawet przed sąd! W 1213 odcinku "M jak miłość" Bartek, internetowa ofiara Mateusza i Antka, ma problemy w szkole. Chłopak jest na skraju wytrzymałości, rozważa nawet samobójstwo. Ojciec nastolatka (Wojciec Asiński) składa na policji doniesienie o nękaniu syna. Mało tego - grozi Markowi Mostowiakowi.

Nauczycielka synów Marka i Ewy powiadamia Mostowiaków, że sytuacja jest poważna. Ojciec Bartka, którego atakują Mateusz i Antek ąda jak najszybszego usunięcia nagrania i straszy chłopców policją i sądem. Marek od razu przywołuje synów do porządku i zmusi ich, by jak najszybciej usunęli to nagranie z internetu, ale jest już za późno...

Przeczytaj: M jak miłość. Ucieczka Basi z domu. Ala i Paweł odnajdą córkę w Warszawie

- Jak mogliście tak ostro i podle zaatakować! Co wy macie w głowach?! - krzyczy na synów. Niestety film Mateusza i Antka rozprzestrzenia się po sieci niczym wirus udostępniany przez internautów.

Czy chłopiec, który został wyśmiany w internecie, targnie się na swoje życie? Jeśli tak, Antek i Mateusz będą temu winni!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: