SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Samobójstwo ofiary Mateusza i Antka! Ojciec Bartka grozi Markowi Mostowiakowi

M jak miłość. Samobójstwo ofiary Mateusza i Antka! Ojciec Bartka grozi Markowi Mostowiakowi

05.04.2016, godz. 07:10
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Agresja, hejt, próba samobójcza w "M jak miłość"! Mostowiaków czekają dramatyczne przeżycia, a wybryki synów Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak) będą miały poważne konsekwencje dla całej rodziny. W 1213 odcinku "M jak miłość" Marek stanie oko w oko z sąsiadem z Grabiny, ojcem Bartka, chłopca nękanego w internecie przez Mateusza (Krystian Domagała) i Antka (Jakub Jankiewicz). Bogusz (Wojciech Asiński) zacznie grozić Mostowiakowi o tym jak jego syn będzie chciał się zabić.

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tym razem Mateusz i Antek z "M jak miłość" przesadzą! Żeby ratować Basię (Gabriela Raczyńska) przed jej prześladowcą Bartkiem, który skierował na nią falę internetowego hejtu, postanowią zemścić się w naprawdę okrutny sposób.

Zamieszczą w internecie filmik kompromitujący Bartka. W ten sposób będą chcieli się odegrać za Basię. Ale sprawy wymkną się spod kontroli, bo chłopak nie zniesie internetowej nagonki i postanowi się zabić.

Patrz: M jak miłość. Atak na Ewę. Żona Marka ofiarą ojca kolegi Mateusza i Antka - WIDEO

W 1213 odcinku "M jak miłość" internetowa ofiara Mateusza i Antka będzie miała problemy w szkole. Nastolatek znajdzie się na skraju wytrzymałości psychicznej. I zacznie rozważać samobójstwo.

Marek zostanie wezwany do szkoły w Lipnicy na spotkanie z Boguszem, ojcem chłopca gnębionego przez Mateusza i Antka. Policjant Staszek (Sławomir Holland) zadzwoni do Marka, żeby go ostrzec.

- Słuchaj... chciałem cię uprzedzić... podobno Antek i Mateusz zmontowali jakiś filmik, który ośmiesza jednego z uczniów, Bartka Bogusza?
- Tak, niestety… I wiem już o całej sprawie. Ale chłopcy już dwa dni temu usunęli to z internetu…
- Tylko że to nic nie dało... Bo film dalej krąży. W szkole naśmiewają się z chłopaka, dokuczają mu... Ojciec Bartka złożył na policję doniesienie o nękaniu syna!

Bogusz zagrozi Markowi surowymi konsekwencjami prawnymi. Zjawi się w przetwórni warzyw i owoców Mostowiaka i zaatakuje go.

Przeczytaj: M jak miłość. Kisielowa uwodzi Lucjana Mostowiaka. Co na to Barbara?


-
W tej sytuacji muszę zabrać syna ze szkoły... Ale na tym się nie skończy! Zgłosiłem już sprawę na policji i w kuratorium. Dopilnuję, żeby Antek i Mateusz zostali odpowiednio ukarani. Twoi chłopcy załatwili mojego syna. Teraz ja załatwię ciebie -  uprzedzi Mostowiaka wściekły Bogusz. 

Po powrocie do domu Marek wpadnie w furię. - Człowiek stara się wychować dzieci na porządnych ludzi i proszę bardzo! Tym razem sprawy wymknęły się spod kontroli! - poinformuje swoich synów. I postanowi, że Mateusz i Antek nie będą dłużej chodzili do jednej szkoły w Lipnicy.

Tymczasem w domu Boguszów rozgrywa się prawdziwy dramat. Bartek nie wytrzyma presji i połyknie tabletki nasenne rodziców! Chłopiec od razu trafi do szpitala. A Mateusz z Antkiem, gdy odkrywają, że kolega o mało nie stracił przez nich życia będą przerażeni.

- Gdybyśmy wiedzieli, jak to się skończy, to nigdy byśmy tego nie zrobili, nigdy…
- Mamo, ja, my… zrobiliśmy wszystko, żeby to odkręcić! Ale się nie da… to się wymknęło spod kontroli! Bardzo nam przykro... Nawet nie wiesz, jak bardzo… - zapewnią Ewę.

Groźby Bogusza to jednak dopiero początek. Wkrótce potem sąsiad Mostowiaków z Grabiny zaatakuje też Ewę i zniszczy towar z przetwórni warzyw i owoców Mostowiaka przechowywany w magazynie. Do czego doprowadzi konflikt Bogusza z Mostowiakami? Czy synowie Marka poniosą w końcu karę za swój wybryk?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: