SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paulina zaprosi Andrzeja Budzyńskiego na randkę

M jak miłość. Paulina zaprosi Andrzeja Budzyńskiego na randkę

05.04.2016, godz. 07:54
M jak miłość odcinek 1213. Andrzej (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska)
M jak miłość odcinek 1213. Andrzej (Krystian Wieczorek), Paulina (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pokusa zdrady w "M jak miłość" będzie coraz silniejsza! Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) z trudem powstrzymuje się, żeby nie uwieść Pauliny Lipskiej (Maria Szafirska). Kocha Martę (Dominika Ostałowska), ale nauczycielka plastyki kusi go coraz bardziej. W 1213 odcinku "M jak miłość" Paulina zaprosi Andrzeja na randkę - imprezę do jej koleżanki. Co na to Budzyński? Czy malarka będzie walczyć o Andrzeja?

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Andrzej zdradzi Martę w serialu "M jak miłość"? To pytanie zadają się widzowie od chwili gdy w życiu Budzyńskiego pojawiła się Paulina, młoda malarka, nauczyciela rysynku Ani (Weronika Wachowska).

Przeczytaj: M jak miłość. Franek oświadczy się Natalce i będzie ojcem Hani?

Każde spotkanie Andrzeja z Pauliną staje się dla nich okazją do flirtu, ale oboje nie mają odwagi posunąć się dalej. Ostatnio Budzyński był bliski zdrady kiedy w 1206 odcinku "M jak miłość" po pijany odwiedził Paulinę. Piękna plastyczka nie wykorzystała jednak okazji, by pójść do łóżka z mężem Marty.

W 1213 odcinku "M jak miłość" Paulina postawi wszystko na jedną kartę - umówi się z Andrzejem na kawę do kawiarni, a potem zaprosi go na pierwszą randkę na imprezę do swojej koleżanki. Przy okazji wyzna mu, że czuje się bardzo samotna i bardzo tęskni za mężczyzną, który otoczyłby ją opieką.

Patrz: M jak miłość. Marta i Andrzej spędzą noc w Grabinie

Budzyński zniszczy nadzieje Pauliny na romans. Pokaże jej obrączkę i stwierdzi, że ani jemu ani jej bliższa znajomość nie wyszłaby na dobre. Paulina przyzna mu rację.

- Wiem, że masz żonę, którą kochasz... - powie, ale nie dokończy, bo zorientuje się, że Andrzej nigdy nie zostawi dla niej Marty. Ale zakochana w Budzyńskim malarka zacznie się zastanawiać czy nie powinna walczyć o to uczucie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: