SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka, Franek i mała Hania będą rodziną

M jak miłość. Natalka, Franek i mała Hania będą rodziną

05.04.2016, godz. 20:32
M jak miłość odcinek 1213, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1213, Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Aż miło na nich patrzeć! W "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) po prostu są sobie przeznaczeni! Młodzi i zakochani świata poza sobą nie widzą. W 1213 odcinku "M jak miłość" leśniczy składa ukochanej przysięgę i zapewnia, że już zawsze będzie się nią opiekować i oczywiście Hanią (Maja Marczak), którą już traktuje jak własną córkę. Ciekawe, kto tym razem stanie na przeszkodzie do ich wspólnego szczęścia?

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy romans Natalii i Franka skończy się ślubem? Czy leśniczy oświadczy się ukochanej i sformalizuje ich związek? Wszystko jest na dobrej drodze! W 1213 odcinku "M jak miłość" Zarzycki zapewnia Natalię, że ma wobec niej poważne plany.

Zobacz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

W 1213 odcinku "M jak miłość" Natalka płacze, bo okazało się, że Darek (Marcel Sabat) to zwyczajny drań! Natalka wierzyła w to, że chłopak się zmienił i na prawdę chce mieć dobry kontakt z córką. Tymczasem Maj tylko chciał odebrać Mostowiakównie dziecko!

-Przepraszam. Nie wiem w ogóle na co ja liczyłam... Powinnam była już dawno pogodzić się z tym, że Hania ma tylko mnie i zostaniemy z tym same.
-Nie Natalka. Już nie. Nie pozwolę was więcej skrzywdzić. Zaopiekuję się wami. Posłuchaj. Przemyślałem to wszystko i na prawdę jestem na to gotowy - pociesza ją leśniczy, a to brzmi na tyle poważnie, że na myśl aż same przychodzą zaręczyny, piękny ślub i wspólne życie w leśniczówce!

Przeczytaj: M jak miłość. Franek pobity przez kłusowników! Czy Natalka uratuje Franka? [WIDEO]

Czy doczekamy się ślubu w "M jak miłość"? Mama Franka nawet polubiła przyszłą synową więc nikt nie stoi im na przeszkodzie. Oczywiście do czasu. Wkrótce w Grabinie zjawi się Justyna (Olga Kalicka), czyli była narzeczona leśnika...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: