SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia będzie sama! Artur i Bilski dostaną kosza od Rogowskiej

M jak miłość. Marysia będzie sama! Artur i Bilski dostaną kosza od Rogowskiej

05.04.2016, godz. 20:11
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szokujący wybór Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość"! Była żona Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) i kochanka Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) postanowi zostać sama! W 1213 odcinku "M jak miłość" obaj mężczyźni wyprowadzą ją z równowagi. Marysia będzie już zirytowana ich odwieczną walką i postanowi pobyć sama ze sobą - nawet w święta Bożego Narodzenia!

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1213 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) podstępem będą próbowali uratować małżeństwa swoich córek. Uda się?

Zobacz: M jak miłość. Artur wygna Bilskiego z Grabiny? Konfrontacja byłego męża i kochanka Marysi

Maria i Marta (Dominika Ostałowska) przyjadą do rodzinnego domu w Grabinie, żeby odpocząć od swoich kłopotów i porozmawiać o facetach. Mosotowiakowie nic nie wiedzą o sercowych kłopotach swoich córek, ale domyślają się, że nie zupełnie im się układa.

Zapraszają więc Andrzeja (Krystian Wieczorek), który dochodzi do porozumienia z żoną. Na miejsce przyjeżdża też zaproszony Artur i nieproszony Robert. Między mężczyznami dochodzi do kolejnego sporu! Rogowska ma tego dość - Wybaczcie szczerość, panowie, ale chciałam trochę odpocząć… Także i od was!

Przeczytaj: M jak miłość. Ucieczka Basi z domu. Ala i Paweł odnajdą córkę w Warszawie

- Nie odpisujesz na moje sms-y, a ja muszę wiedzieć, jaka jest twoja decyzja w sprawie naszego świątecznego wyjazdu w góry... Dziś, a najdalej jutro muszę go opłacić! - wyjasni zaniepokojonoy BIlski, a Rogowski spróbuje namówić byłą żonę, by koniec roku spędziła jednak z nim oraz rodzicami - Twoja mama jest przekonana, że przyjedziemy na święta do Grabiny. Oboje, z Basią…

Rogowska widząc rywalizację Artura i Roberta postanowi zostać sama z córką. Koniec z facetami! - Przykro mi, panowie, ale ani jedna, ani druga opcja mnie nie interesuje! Wracajcie do domu, proszę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: