SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta i Marysia uciekają przed mężami do Grabiny

M jak miłość. Marta i Marysia uciekają przed mężami do Grabiny

05.04.2016, godz. 20:30
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Seniorzy rodu Mostowiaków z "M jak miłość" wkraczają do akcji! Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) knują jak uratować małżeństwa swoich córek! W 1213 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) uciekają do Grabiny, żeby odetchnąć i ponarzekać na swoje sercowe sprawy. Mostowiakowie postanowią rozwiązać ich miłosne kłopoty i zadzwonią po Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Co z tego wyniknie?

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Barbara i Lucjan dobrze wiedzą, że gdy córki odwiedzają ich bez zapowiedzi na pewno chodzi o sercowe dylematy. Jak podaje "Tele Tydzień" Marysia i Marta przyjeżdżają do Grabiny w 1213 odcinku "M jak miłość". - Jak się przyjeżdża tu do was, to wszystkie kłopoty robią się trochę mniej ważne - przyznaje Rogowska.

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

Mostowiakowie nie wiedzą jeszcze, że Marta i Andrzej zdecydowali się na separację, ale wyraźnie widzą, że małżeństwo Budzyńskich przeżywa kryzys. Co do Marysi sprawa jest jaśniejsza, ale Lucjan bardzo chce, żeby jego córka wróciła do Artura. Właśnie dlatego w 1213 odcinku "M jak miłość" senior dzwoni do byłego zięcia i zaprasza go na wieś.

- Ja może też do kogoś zadzwonię - uśmiecha się Barbara i bierze na celownik Andrzeja. Panowie niemal w tym samym czasie pojawiają się w Grabinie. A razem z nimi... Bilski (Zbigniew Stryj). Rogowski szybko dochodzi do wniosku, że Robert jest tu jedyną osobą bez zaproszenia i cieszy się, że Barbara i Lucjan się za nim stęsknili.

Przeczytaj: M jak miłość. Ucieczka Basi z domu. Ala i Paweł odnajdą córkę w Warszawie

Andrzej i Artur odnajdują swoje kobiety w lesie. Marta i Marysia akurat rozmawiają o swoich sercowych sprawach. Budzyński prosi żonę na stronę i proponuje, by jeszcze nie mówili rodzicom o separacji i spędzili święta Bożego Narodzenia wspólnie.

Czy Marysia ulegnie nastrojowi i też postanowi spędzić święta z byłym mężem? W jej przypadku to nie takie proste. Rogowska obraża się na mamę i wraca do Warszawy. A Marta i Andrzej nocują w Grabinie - w jednym łóżku. Bo Barbara przecież nic nie wie o ich rozstaniu. - Może się dogadają? - łudzi się Mostowiakowa ciesząc się, że jej plan się powiódł.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: