SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta i Andrzej spędzą noc w Grabinie

M jak miłość. Marta i Andrzej spędzą noc w Grabinie

24.03.2016, godz. 13:05
M jak miłość odc. 1088. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1088. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Miłość Budzyńskich z "M jak miłość" zatriumfuje pod dachem rodzinnego domu Mostowiaków w Grabinie! W 1213 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) padną ofiarami podstępu Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), którzy postarają się, by skłóceni małżonkowie wreszcie się pogodzili. Idealną okazją będą wspólne święta Bożego Narodzenia w Grabinie. Tym bardziej, że seniorzy rodu przygotują dla Marty i Andrzeja jedno łóżko... Budzyńscy spędzą razem noc, która będzie przełomowa dla ich związku.

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta i Andrzej z "M jak miłość" na razie są w separacji, ale naprawdę niewiele dzieli ich od rozwodu. Mostowiakowie nie zdają sobie sprawy, że małżeństwo Budzyńskich pogrążyło się w aż tak wielkim kryzysie. Mimo to postanowią wkroczyć do akcji, by pogodzić córkę z zięciem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

Okazja ku temu nadarzy się sama kiedy to w 1213 odcinku "M jak miłość" Marta i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyjadą do Grabiny, by w rodzinnym domu trochę odetchnąć i jeszcze raz przemyśleć swoje problemy sercowe.

I wtedy Barbara z Lucjanem zaproszą też na wieś zięciów - Andrzeja i Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Oczywiście siostry nie będą wiedziały co planują rodzice. Podczas spaceru zaczną się sobie zwierzać. Marysia poradzi Marcie, by na razie nie mówiła seniorom o seperacji. Zbliża się Boże Narodzenie i lepiej teraz nie martwić Mostowiaków.

Patrz: M jak miłość. Artur rezygnuje z Marysi i oddaje ją Bilskiemu!

Marta zdecyduje się zostać w Grabinie. A Barbara stworzy córce okazję, by była z mężem jeszcze bliżej. Przygotuje im nocleg w jednym pokoju i w jednym łóżku.

- Może się dogadają? Idą święta, to czas pojednania... - wyjawi swój plan Lucjanowi, po czym doda: - Jeśli nasze córki nie potrafią dogadać się ze swoimi mężami, my to załatwimy za nie!

W 1213 odcinku "M jak miłość" Marta i Andrzej spędzą razem noc w domu Mostowiaków w Grabinie. I dzięki rodzicom będą mieli okazję znów się do siebie zbliżyć...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: