SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek pobije Darka i wyrzuci go od Mostowiaków. Darek przysięgnie mu zemstę

M jak miłość. Franek pobije Darka i wyrzuci go od Mostowiaków. Darek przysięgnie mu zemstę

04.04.2016, godz. 21:20
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat)
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Awantura i bójka u Mostowiaków w "M jak miłość"! Natalka (Marcjanna Lelek) wreszcie dowie się co kombinuje jej były chłopak Darek Maj (Marcel Sabat). W 1213 odcinku "M jak miłość" dzięki Patrycji (Martyna Trawczyńska) pozna prawdę o intrygach Darka i jego matki Katarzyny (Grażyna Strachota). Wyrzuci Darka z domu, ale do akcji wkroczy też Franek, który rzuci się na rywala z pięściami. Upokorzony Darek zapowie zemstę nie tylko Natalii, ale i Frankowi, który ośmielił się wypędzić go z domu Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Stracie Darka i Franka z "M jak miłość" będzie efektem rozmowy Natalki z Patrycją. Kochanka Darka, którą chłopak notorycznie zdradzał wreszcie zbierze się na odwagę i wyjawi Natalii całą prawdę o Darku, jego udawanej chorobie i matce, która cały czas knuła jak odebrać Mostowiakom małą Hanię (Maja Marczak).

Patrz: M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna przyjedzie do Grabiny

W tym samym czasie Darek obawiając się, że jego oszustwo dotyczące choroby wyjdzie na jaw postanowi dać Natalce spokój i nie naciskać na nią więcej w sprawie przyjęcia mieszkania dla Hani. Katarzyna Maj będzie miała jednak inne plany. Zmusi syna, by w 1213 odcinku "M jak miłość" kolejny raz pojechał do Grabiny i kuł żelazo póki gorące.

Matka Darka w ogóle nie przyjmie do wiadomości, że Natalka nie chce wziąć mieszkania, które Darek zamierza przepisać na córkę. Tak pokieruje swoim synem, by przekonał Natalkę do zmiany zdania. Po przyjeździe do Grabiny Darka czeka jednak bardzo chłodne przyjęcie.

Natalia zarzuci mu kłamstwo i nie będzie chciała w ogóle z nim rozmawiać. - Jesteś oszustem i zwykłym gnojkiem! Nie chcę cię znać! I nie chcę cię tu więcej więcej widzieć. Ani twojej zwariowanej matki - wykrzyczy mu prosto w twarz.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia umrze po wypadku? Tragiczna śmierć w M jak miłość? - WIDEO

W odpowiedzi Darek zacznie obrażać Natalkę i Mostowiaków. - To też moja córka i nie pozwolę, żeby dorastała tu, na tym zadupiu, z taką matką i taką rodziną!

Chwilę później rywala wyprowadzi na podwórze Franek. I to siłą. - Spadaj i nigdy więcej nie wracaj! Wynocha stąd, gnoju! A Darek poprzysięgnie zemstę Natalii i jej chłopakowi. - Jeszcze tego pożałujesz! - rzuci na odchodne ojciec małej Hani.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: