SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek oświadczy się Natalce i będzie ojcem Hani?

M jak miłość. Franek oświadczy się Natalce i będzie ojcem Hani?

24.03.2016, godz. 20:35
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co będzie z Natalką (Marcjanna Lelek) i Frankiem (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość"? Czy ten romans skończy się ślubem? Czy leśniczy oświadczy się ukochanej i sformalizuje ich związek? Wszystko jest na dobrej drodze! W 1213 odcinku "M jak miłość" Zarzycki zapewnia Natalię, że ma wobec niej poważne plany, a Hanię (Maja Marczak) traktuje jak własne dziecko! Mostowiakówna nie mogła lepiej trafić.

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" doczekamy się ślubu Natalki i Franka? To bardzo prawdopodobne! Zarzycki ma poważne zamiary wobec ukochanej.

Zobacz: M jak miłość. Marta i Andrzej znów razem! Budzyński zrywa z Pauliną

W 1213 odcinku "M jak miłość" Franek wyjedzie na szkolenie, a jego matka skorzysta z okazji i zaprosi Natalkę do siebie na wspólne gotowanie. Panie w końcu zaczną się dogadywać i Zarzycka nawet polubi wybrankę syna.

Leśniczy będzie pozytywnie zaskoczony, kiedy wróci ze szkolenia w 1213 odcinku "M jak miłość" i okaże się, że w kuchni czekają na niego dwie kochane kobiety - jego matka i jego dziewczyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek pobity przez kłusowników! Czy Natalka uratuje Franka? [WIDEO]

Sam fakt, że mama Franka zaakceptuje jego związek będzie na tyle zadowalający, że Zarzycki pomyśli o kolejnym kroku. W 1213 odcinku "M jak miłość" leśniczy zabierze ukochaną na rozmowę i wyzna, że zamierza się opiekować dziewczyną i jej córką. To brzmi na tyle poważnie, że na myśl aż same przychodzą zaręczyny, piękny ślub i wspólne życie w leśniczówce!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: