SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bójka w Grabinie! Franek wyrzuci Darka z domu Mostowiaków

M jak miłość. Bójka w Grabinie! Franek wyrzuci Darka z domu Mostowiaków

17.03.2016, godz. 12:00
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat)
M jak miłość odc. 1213. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski), Darek Maj (Marcel Sabat) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Bijatyka u Mostowiaków w "M jak miłość" z pogróżkami! W 1213 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw wszystkie kłamstwa Darka Maja (Marcel Sabat). Kiedy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) dowie się, że Darek oszukiwał Natalkę (Marcjanna Lelek), by ją przekupić i odebrać jej córkę Hanię (Maja Marczak) straci nad sobą panowanie. Rzuci się na Darka i wypędzi go z domu Mostowiaków w Grabinie. Ojciec Hani poprzysięgnie mu zemstę!

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Leśniczy Franek z "M jak miłość" zrobi porządek z Darkiem, byłym chłopakiem Natalii i ojcem Hani! Ale Majowi należało się po tym wszystkim co zrobił Natalce. Poza tym uknuł przecież intrygę przeciwko niej, by razem ze swoją matką Katarzyną (Grażyna Strachota) odebrać jej dziecko.

Przeczytaj: M jak miłość. Intryga Darka i jego matki wyjdzie na jaw. Patrycja ujawni prawdę!

A zacznie się od tego, że w 1213 odcinku "M jak miłość" do Grabiny przyjedzie Patrycja (Martyna Trawczyńska). Kochanka Darka wyjawi w końcu Natalii, że Maj okłamuje ją w sprawie swojej choroby serca i chodzi mu tylko o córkę. Mieszkanie, które chciał przepisać na Hanię to tylko podstęp, by mógł ingerować w życie dziecka.

Patrz: M jak miłość. Artur zabije Marcina z zemsty za Izę

Gdy Darek przyjedzie w odwiedziny do Hani, Natalka zarzuci mu kłamstwo. Między rodzicami Hani wybuchnie awantura, w którą wmiesza się także Franek. Ukochany Natalii stanie w jej obroni i wypędzi Darka z domu. - Spadaj i nigdy więcej nie wracaj! - rzuci do Darka kiedy wyrzuci go za drzwi. - Jeszcze tego pożałujesz! - zagrozi mu Darek.

Co na to wszystko Natalka? Okazuje się, że nie będzie zachwycona tym jak Franek potraktował jej byłego chłopaka. - Natalka wie, że Franek jest zazdrosny o Darka. W tym momencie troszeczkę ją to irytuje, że Franek nie do końca rozumie, że Natalka chciałaby wybielić Darka w swoich oczach - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: