SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur wygna Bilskiego z Grabiny? Konfrontacja byłego męża i kochanka Marysi

M jak miłość. Artur wygna Bilskiego z Grabiny? Konfrontacja byłego męża i kochanka Marysi

01.04.2016, godz. 07:53
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1213. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) organizują swaty w swoim domu. Mostowiakowie dzwonią po Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), gdy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Marta (Dominika Ostałowska) odwiedzają ich w Grabinie. W 1213 odcinku "M jak miłość" na miejscu pojawia się również nieproszony Robert Bilski (Zbigniew Stryj). Rogowski wykorzystuje okazję do konfrontacji z rywalem i wypędza go od Mostowiaków...

"M jak miłość" odcinek 1213 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1213 odcinku "M jak miłość" Marta i Marysia przyjeżdżają do Grabiny, żeby odetchnąć i ponarzekać na swoje sercowe sprawy. Mostowiakowie wspólnie postananawiają rozwiązać ich miłosne kłopoty i dzwonią po Andrzeja Budzyńskiego i Artura Rogowskiego. Co z tego wyniknie?

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

Panowie szybko zjawiają się na wsi i odnajdują swoje ukochane spacerujące po lesie. Co więcej, dziwią się, że rodzice zorganizowali takie rodzinne spotkanie bez zapowiedzi.

- A co to za zlot? - zastanawia się Andrzej. - Przyjechałem tu na prośbę taty.
- A do mnie zadzwoniła mama - wyjaśnia Artur - Zdaje się, że tylko ty nie masz zaproszenia - zauważa Rogowski zerkając na Bilskiego, który też niespodziewanie zjawia się w Grabinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Ucieczka Basi z domu. Ala i Paweł odnajdą córkę w Warszawie

Czy Marysia ulegnie nastrojowi i postanowi spędzić święta z byłym mężem? W jej przypadku to nie takie proste. Rogowska obraża się i wraca do Warszawy. Jest zła zarówno na rodziców, Artura jak i Roberta, którego także odprawia z kwitkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: