SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek nie przyzna się Joasi, ża ma dziecko z Agnieszką

M jak miłość. Tomek nie przyzna się Joasi, ża ma dziecko z Agnieszką

04.04.2016, godz. 20:50
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" w końcu zbierze się na odwagę i powie Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że jest ojcem Helenki (Krystian Drescher)? W 1212 odcinku "M jak miłość" Joanna przyłapie ukochanego na kłamstwie, ale on i tak sprytnie wybrnie! We wszystkim pomoże mu Marcin (Mikołaj Roznerski), który da mu alibi na pobyt u Agnieszki (Magdalena Walach). Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kłamstwo Tomka z "M jak miłość" wreszcie wyjdzie na jaw? Joasia przyłapie Tomka na oszustwie, ale on sprytnie się wykręci. Czy Chodakowski będzie miał odwagę powiedzieć ukochanej prawdę o dziecku Agnieszki?

Zobacz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny do siedliska

W 1211 odcinku "M jak miłość" Tomek znów wybiegnie z domu jak poparzony, bo Agnieszka poinformuje go, że Helenka źle się czuje. Policjant pobiegnie do córki, a Asi powie oczywiście, że wzywają go do pracy.

Tarnowska nie uwierzy i tym razem wsiądzie w taksówkę. Asia przyłapie Tomka pod blokiem Agnieszki i będzie już niemal pewna, że partner ma dużo więcej wspólnego z Olszewską niż do tej pory jej się wydawało.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna chora na raka piersi

Na szczęście Tomka, świadkiem śledztwa Joanny będzie Marcin, który postanowi chronić wujka. W 1212 odcinku "M jak miłość" odprowadzi go do domu i zapewni, że musiał ściągnąć go do siebie na chwilę. Tarnowska uwierzy w jego zapewnienia i przeprosi ukochanego za swoją zazdrość!

- Myślałam, że byłeś u Agnieszki, że specjalnie zaraz po przyjeździe do niej pojechałeś… Pojechałam tam nawet za tobą. Zostawiłam Wojtusia u Marty, wsiadłam w taksówkę i… O Boże, chyba zaczynam wariować! - wydusi z siebie Asia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: