SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek kupi pierścionek, ale nie oświadczy się Asi

M jak miłość. Tomek kupi pierścionek, ale nie oświadczy się Asi

15.03.2016, godz. 08:45
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub w "M jak miłość", na który czekają miliony widzów staje pod znakiem zapytania. Tomek (Andrzej Młynarczyk) kocha Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i chce się jej oświadczyć, ale nie ma odwagi powiedzieć jej, że jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Wymyśla nowe kłamstwa, by Asia nie dowiedziała się prawdy. W 1212 odcinku "M jak miłość" kupuje pierścionek zaręczynowy, lecz nie oświadcza się Joasi... Dręczony wyrzutami sumienia, że oszukuje ukochaną wyjeżdża do Barcelony gdzie od kilku tygodni prowadzi śledztwo z innymi policjantami z CBŚ.

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Joasia dowie się, że to Tomek jest ojcem Helenki (Krystian Drescher), córki Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach)?

Scenarzyści "M jak miłość" coraz bardziej komplikują ten wątek i odwlekają w czasie ujawnienie prawdy przez Chodakowskiego. Póki co Asia wierzy w kłamstwa Tomka, ale powoli zaczyna się czegoś domyślać. W 1212 odcinku "M jak miłość" Tomek wreszcie podejmuje decyzję, że przyzna się ukochanej do tego, że ma dziecko z Agnieszką.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek z pomocą Marcina ukryje przed Joasią, że ma dziecko z Agnieszką

Tego samego dnia dochodzi do wniosku, że pora oświadczyć się Joasi. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" Tomek odwiedza salon jubilerski i kupuje pierścionek zaręczynowy. Jego plan zakłada oświadczyny i przyznanie się do kłamstwa. W jednym czasie, by Joasia wspaniałomyślnie okazała mu zrozumienie i nie zwątpiła w jego miłość.

Sprawy jednak się komplikują kiedy Joanna przeprasza Tomka za to, że zwątpiła w jego szczerość, siłę łączącego ich uczucia. W 1212 odcinku "M jak miłość" Asia przyznaje się bowiem ukochanemu do tego, że go śledziła i widziała go pod mieszkaniem Agnieszki.

Patrz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi

- Przepraszam, że w ciebie zwątpiłam. Przecież ktoś taki jak ty nie mógłby mnie okłamać ani zdradzić. Jak mogłam podejrzewać, że coś cię łączy z Agnieszką? - przyznaje Joasia przytulając się do Tomka. A on w tej jednej chwili zmienia zdanie i kolejny raz nie przyznaje się do swoich kłamstw.

Wyjeżdża służbowo do Barcelony, żeby tam spokojnie wszystko przemyśleć. Ani słowem nie sugeruje Joasi, że zamierza się oświadczyć. Zabiera ze sobą pierścionek zaręczynowy, który kupił ukochanej. Czy zrezygnuje z oświadczyn? A może poczeka do chwili aż będzie gotowy wyznać Joasi całą prawdę o swojej córce Helence?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: