SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mateusz i Antek w więzieniu za dręczenie kolegi w internecie?!

M jak miłość. Mateusz i Antek w więzieniu za dręczenie kolegi w internecie?!

29.03.2016, godz. 20:12
M jak miłość odc. 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1212. Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankowski), Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Afera w rodzinie Mostowiaków w "M jak miłość"! Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) sprowadzają na siebie kłopoty kiedy stają w obronie dręczonej przez kolegę ze szkoły Basi (Gabriela Raczyńska)! W 1212 odcinku "M jak miłość" synowie Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak) umieszają w internecie film ośmieszający prześladowcę Basię  - Bartka Bogusza. I pakują się w poważne tarapaty, bo za takie przestępstwo mogą trafić nawet przed sąd! Ojciec chłopaka chce zgłosić sprawę na policję, więc do akcji wkracza Marek.

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mateusz i Antek z "M jak miłość" nie byliby sobą, gdyby czegoś nie zmalowali! Ale tym razem działają w dobrej wierze. Niesforni synowie Marka i Ewy nie mogą po prostu bezczynnie patrzeć jak jeden z ich szkolnych kolegów dręczy Basię!

Po przeprowadzce do Grabiny córka Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) pada ofiarą jednego z chłopaków, który wypisuje o niej w internecie złośliwe komentarze. Skala nienawiści jest tak duża, że w 1211 odcinku "M jak miłość" prześladowana Basia ucieka z domu do swojego dziadka Stefana (Zbigniew Waleryś).

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek z pomocą Marcina ukryje przed Joasią, że ma dziecko z Agnieszką!

Synowie Mostowiaków biorą sprawy w swoje ręce. W 1212 odcinku "M jak miłość" wymierzają atak przeciwko chłopakowi, który znęca się na Basią w sieci. Sprytni bracia umieszczają w internecie film ośmieszający kolegę. To nagranie powoduje wybuch afery w szkole i w rodzinie Mostowiaków. Bo hejterzy nie oszczędzają prześladowcy Basi.

Sytuacja robi się na tyle poważna, że nawet Mateusz i Antek dochodzą do wniosku, że przesadzili. Ale jest już za późno na skruchę, bo sprawą interesuje się już nauczyciela, która uprzedza Marka Mostowiakowa, że jego dzieci mogą nawet stanąć przed sądem.

Ojciec Bartka, pan Bogusz (Wojciech Asiński) w odwecie składa skargę na policji. A później odwiedzi Mostowiaka w jego firmie. - Zgłosiłem już sprawę na policji i w kuratorium... Osobiście dopilnuję, żeby Antek i Mateusz zostali odpowiednio ukarani!

Patrz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?


Mostowiak aż blednie kiedy się dowiaduje, że ojciec ucznia zaatakowanego przez Mateusza i Antka żąda jak najszybszego usunięcia nagrania i straszy chłopców policją i sądem. Marek od razu przywołuje synów do porządku i zmusi ich, by jak najszybciej usunęli to nagranie z internetu.

- W dorosłym świecie idzie się za coś takiego do więzienia. Jak mogliście tak ostro i podle zaatakować! Co wy macie w głowach?! Człowiek stara się wychować dzieci na porządnych ludzi i proszę bardzo! - krzyczy na synów. Niestety film Mateusza i Antka rozprzestrzenia się po sieci niczym wirus udostępniany przez internautów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: