SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin kryje Tomka przed Joasią

M jak miłość. Marcin kryje Tomka przed Joasią

29.03.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jak długo Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" będzie okłamywał Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i ukrywał przed nią, że jest ojcem Helenki (Krystian Drescher), dziecka Agnieszki (Magdalena Walach)? Chodakowski osiągnie mistrzostwo w swoich kłamstwach. Ale będzie miał wspólnika. W 1212 odcinku "M jak miłość" to Marcin (Mikołaj Roznerski) uratuje wujka przed wpadką. Kiedy Joasia zauważy Tomka przed mieszkaniem Agnieszki zacznie coś podejrzewać. Marcin da jednak Tomkowi mocne alibi. I ten sposób Chodakowski znów oszuka ukochaną, której zamierza się oświadczyć...

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Prawda o dziecku Agnieszki i Tomka z "M jak miłość" jeszcze długo nie dotrze do Joasi. Choć w 1211 odcinku "M jak miłość" Asia zacznie się domyślać, że ukochany ją oszukuje i że być może Helenka jest jego córka. Zacznie bowiem śledzić Tomka i przyłapie go pod blokiem, w którym mieszka Agnieszka.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna chora na raka piersi

Los sprawi, że zauważy ją tan Marcin i w 1212 odcinku "M jak miłość" powie wujkowi, że Joanna już chyba wie o wszystkim. Dopiero wtedy Tomek zacznie żałować, że sam nie powiedział ukochanej prawdy. Jak czytamy w magazynie "Tele Tydzień" szybko okaże się, że co prawda Joanna czegoś się domyśla, lecz jeszcze nie ma pewności.

Wtedy do akcji wkroczy Marcin, który w obecności Joasi da Tomkowi mocne alibi. Powie Asi, że Tomek przyjechał do niego, a nie do Agnieszki i to on namówił go, by odwiedził Olszewską i jej córeczkę. Tomek odetchnie z ulgą, bo Joasia uwierzy w te kłamstwa. Mało tego przeprosi go za swoje zachowanie.

- Pojechałam za tobą, chyba zaczynam wariować. To wszystko przez to, że tak długo nie ma cię w domu - wyjawi Joasia. W tej sytuacji Tomek, który zamierzał przyznać się jej do wszystkiego, zrezygnuje z wyjawienia prawdy.

Patrz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny do siedliska

Następnego dnia, w 1212 odcinku "M jak miłość", po raz kolejny odwiedzi sklep jubilerski, ale tym razem już kupi pierścionek zaręczynowy dla Asi. Postanowi, że wreszcie przyzna się ukochanej, że ma dziecko z Agnieszką. W ostatniej chwili jednak stchórzy. A wszystko dlatego, że Joasia wyzna mu coś czego się nie spodziewał. 

- Przepraszam, że w ciebie zwątpiłam. Przecież ktoś taki jak ty nie mógłby mnie okłamać ani zdradzić. Jak mogłam podejrzewać, że coś cię łączy z Agnieszką? - powie Asia, a Tomek zacznie się zadręczać, że zawiódł jej zaufanie. W końcu wyjdzie do Barcelony i nie powie Joannie, że jest ojcem Helenki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: