SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia wariuje przez Tomka

M jak miłość. Joasia wariuje przez Tomka

03.04.2016, godz. 12:58
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1212. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kłamstwa Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" doprowadzają Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) na skraj załamania psychicznego i szaleństwa! W 1212 odcinku "M jak miłość" Tomek kolejny raz oszukuje Asię. Z pomocą Marcina (Mikołaj Roznerski) wmawia jej, że wcale nie był u Agnieszki (Magdalena Walach). Asia czuje się winna, że w ogóle mogła podejrzewać Tomka o to, ze potajemnie spotyka się z byłą kochanką. I przyznaje się Chodakowskiemu, że powoli traci rozum.

"M jak miłość" odcinek 1212 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1212 odcinku "M jak miłość" Tomek jest o krok od złamania serca Asi. Ukochana Chodakowskiego śledziła go i już wie, że pojechał do Agnieszki. Podejrzewa, że Tomek zdradza ją ze swoją byłą kochanką. W ostatniej chwili to Marcin ratuje Tomka przed wpadka. Przekonuje dziewczynę, że to właśnie jego – a nie Agnieszkę z córką – odwiedził wieczorem Chodakowski.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia umrze po wypadku? Tragiczna śmierć w M jak miłość? - WIDEO

Joasia nie ma powodów, by nie wierzyć Tomkowi i Marcinowi. Zawstydzona przeprasza nawet Tomka za swoją zazdrość. I wyznaje, że jest bliska szaleństwa.

- Myślałam, że pojechałeś do Agnieszki. Zaprowadziłam Wojtusia do Marty, wzięłam taksówkę... Boże, po prostu zaczynam wariować. To jest wszystko przez to, że tak długo nie ma cię w domu. Ja wiem, że to jest praca, że jest bardzo ważna, ale tęsknimy za tobą.

Tomek zapewnia ukochaną, że nie ma żadnych powodów do obaw, że wszystko jest w porządku.
- Chodź tu... Już niedługo, byle do świat. Wezmę ten zaległy urlop i pojedziemy gdzieś. Obiecuję, że zrobię wszystko, żeby było dobrze.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek nie znoszą się? Barbara Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk kłócą się na planie

Następnego dnia Asię kolejny raz dopadają wątpliwości. Nie daje jej spokoju fakt, że widziała u Agnieszki apaszkę niemalże identyczną jaką Tomek przywiózł z Hiszpanii Zosi (Julia Wróblewska). Dlatego pyta wprost czy zaraz po przylocie był u Agnieszki.

- Byłeś u Marcina wczoraj i odwiedziłeś też Agnieszkę. Ja ją spotkałam wczoraj w parku i miała apaszkę niemal identyczną jaką przywiozłeś Zosi. Proszę cię powiedz mi - byłeś u niej wcześniej, pojechałeś do niej zaraz po przylocie...

Tomek trzyma się jednak wersji, że nie spotkał się z Agnieszką. Wymyśla kolejne kłamstwo, by uśpić czujność Joasi.

- Nie... Zaraz po przylocie musiałeś jechać do pracy. Wpadliśmy tam na siebie. Kochanie ta apaszka była dla Maryli. Wyszło jak wyszło. Dla Helenki miałem pluszowego zwierzaka. Aga nawinęła się po drodze. Wiesz jak to jest. Koleżankom się nie odmawia. Posłuchaj następnym razem się zrehabilituję. Na święta przywiozę górę prezentów - zapewnia Chodakowski.

I naiwna Joanna znów daje się nabrać. - Jak ja mogłam pomyśleć, że coś cię łączy z Agnieszką. Przepraszam cię... Ja wiem, że ty nie jesteś tego typu facetem - wyznaje przytulając się do ukochanego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: