SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka nie przyjmie mieszkania od Darka

M jak miłość. Natalka nie przyjmie mieszkania od Darka

28.03.2016, godz. 20:49
M jak miłość odc. 1213. Darek Maj (Marcel Sabat), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1213. Darek Maj (Marcel Sabat), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Plan Darka (Marcel Sabat) się nie powiedzie! Były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek) próbował przekupić ją kawalerką w Warszawie, żeby odzyskać Hanię (Maja Marczak). W 1211 odcinku "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) przekona Natalkę, że przyjęcie darowizny będzie głupotą, a rodzina Majów poczuje, że mogą mieć wpływ na wychowanie dziewczynki. Darek będzie wściekły!

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1209 odcinku "M jak miłość" Darek udaje przed całą rodziną Mostowiaków, że czeka go poważna operacja serca, której może nie przeżyć. Chłopak symuluje i kłamie, żeby wzbudzić w nich litość, ale to nie koniec!

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka dostanie od Darka mieszkanie dla Hani! Tak Darek odbierze jej córkę?

Przed wyjazdem na "operację" Darek prosi o ostatnie spotkanie z córeczką. Natalka niechętnie się zgadza, a to co wydarzy się w trakcie jego wizyty przejdzie jej najśmielsze oczekiwania. W 1209 odcinku "M jak miłość" Darek proponuje Natalce, że przepisze na Hanię swoją kawalerkę w Warszawie!

Córka Marka jest zmieszana i nie wie jak zareagować. Prosi więc o czas do namysłu, a Darek jest prawie przekonany, że ma ją w garści. W dodatku Barbara (Teresa Lipowska) zacznie namawiać wnuczkę na przyjęcie darowizny - dla dobra Hani.

Zobacz: M jak miłość. Joasia podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Dopiero w 1211 odcinku "M jak miłość" Ewa wybije to Natalce z głowy. Żona Mostowiaka zapewni młodą matkę, że przyjmując mieszkanie wyrazi niepisaną zgodę na ingerencję Darka w życie córki.

- Może jak Hania dorośnie sam jej to zaproponujesz... Ja nie chcę wplątywać się w coś, z czego potem nie będą mogła się wykręcić - powie dziewczyna, gdy zadzwoni do biologicznego ojca swojego dziecka. Darkowi trudno będzie ukryć złość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: