SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Wojtuś będą mieli wypadek! Co się stanie?

M jak miłość. Joasia i Wojtuś będą mieli wypadek! Co się stanie?

29.03.2016, godz. 07:00
M jak miłość odc. 1211. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1211. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wypadek w "M jak miłość" omal nie skończy się niewyobrażalną tragedią! W 1211 odcinku "M jak miłość" los ciężko doświadczy Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), która odwożąc Wojtusia (Feliks Matecki) do szkoły spowoduje wypadek samochodowy. Czy Asia i Wojtuś zostaną ranni? Co się stanie z synem i ukochaną Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)?

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Joasi i Wojtusia z "M jak miłość" rozpocznie serię dramatycznych wydarzeń w życiu Joanny, która w 1211 odcinku "M jak miłość" pozna wstrząsającą prawdę na temat Tomka, Agnieszki (Magdalena Walach) i ich córki Helenki (Krystian Drescher)!

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi

Dzień, w którym dowie się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki rozpocznie się dla Joanny wyjątkowo dramatycznie.

W drodze do szkoły z Wojtusiem Asia spowoduje wypadek samochodowy. Uderzy w jadący przed nią radiowóz.
- O ja, wpieprzyłaś się w policyjny radiowóz - skomentuje stłuczkę Wojtuś.

Na szczęście skończy się tylko na strachu, bo ani Joasia, ani Wojtuś nie odniosą w wypadku żadnych obrażeń. Funkcjonariusz będzie chciał ukarać Joannę mandatem i punktami karnymi.

Po wstępnych oględzinach miejsca stłuczki i wysłuchaniu relacji Joanny policja oceni, że Asia nie zachowała bezpiecznej odległości i nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i przez to spowodowała kolizję. Sytuację pogorszy Wojtuś, który włączy się do dyskusji z policją.

- Mój tato też jest policjantem ale już najważniejszym, bo pracuje w CBŚ'ie i jakby chciał to by was mógł wszystkich ... - powie chłopiec, a Asia, by nieco załagodzić sprawę tylko promiennie uśmiechnie się do policjantów.

Patrz: M jak miłość. Choroba córki Agnieszki i Tomka! Na co choruje Helenka?

Przez wypadek Wojtuś spóźni się do szkoły, a dalej będzie już tylko gorzej, gdyż Joasia właśnie tego dnia odkryje, że Tomek od tygodni ją oszukuje, za jej plecami spotyka się z Agnieszką, z którą ma dziecko. Jak zareaguje Asia gdy pozna prawdę? Czy zostawi niewiernego Tomka? O tym widzowie "M jak miłość" przekonają się już wkrótce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź stronę telewizji FOKUS TV!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: