SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

M jak miłość. Joasia dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

23.02.2016, godz. 07:07
M jak miłość odc. 1211. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Helenka (Krystian Drescher), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1211. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Helenka (Krystian Drescher), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Największe kłamstwo w "M jak miłość" wreszcie ujrzy światło dzienne! Tomek (Andrzej Młynarczyk) nigdy nie przyzna się Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach), ale Joanna i tak odkryje prawdę. W 1211 odcinku "M jak miłość" ukochana Tomka zorientuje się, że to on jest ojcem Helenki (Krystian Drescher)! Jak? Przez przypadek zauważy Tomka wychodzącego z mieszkania Agnieszki i skojarzy wszystkie fakty.

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Narodziny córki Agnieszki i Tomka z "M jak miłość" stawiają pod znakiem zapytania przyszłość związku Joasi i Chodakowskiego. Bo Tomek obiecuje dawnej kochance, że nigdy nie powie Joannie prawdy o Helence. I zamierza dotrzymać tej przysięgi, nie zważając na to, że cały czas okłamuje swoją dziewczynę.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza popełni samobójstwo? Tajemnicze zniknięcie Izy

Tajemnica Tomka będzie bezpieczna aż do 1211 odcinka "M jak miłość". Właśnie wtedy Joasia zdobędzie dowód na kłamstwa ukochanego. Spotka się z Agnieszką w parku i zauważy u niej na szyji piękną apaszkę. Kiedy Tomek przyleci na jeden dzień do Barcelony taką samą chustkę przywiezie dla Zosi (Julia Wróblewska).

Joasia domyśli, że jej Tomek za jej plecami spotyka się z dawną kochanką. A powód ich sekretnych spotkań sam nasunie jej się na myśl - córka Agnieszki jest także dzieckiem Tomka.

Jak podaje "Świat Seriali" zanim Tomek wróci do swojego mieszkania najpierw odwiedzi swoją córkę. Odwiedzi też salon jubilerski w centrum handlowym gdzie będzie oglądał pierścionki zaręczynowe. Bo poważnie zacznie się zastanawiać czy nie oświadczyć się Joasi.

Zobacz: M jak miłość. Co dalej z Natalką i Frankiem? Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski zdradzają czy wezmą ślub

A kiedy mała Helenka zacznie chorować i Agnieszka zadzwoni do Tomka, ten rzuci wszystko i popędzi do Olszewskiej. Kolejny raz okłamie Joasię, że wzywają go pilne sprawy służbowe. Tym razem jednak Joanna nie uwierzy. W 1211 odcinku "M jak miłość" także pojedzie do Agnieszki i zauważy jak Chodakowski wychodzi z jej mieszkania. W jednej chwili wszystko stanie się jasne...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: