SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa ostrzega Natalkę przed Darkiem i jego matką

M jak miłość. Ewa ostrzega Natalkę przed Darkiem i jego matką

28.03.2016, godz. 20:47
M jak miłość odc. 1124. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odc. 1124. Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat), Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" weźmie mieszkanie od Darka Maja (Marcel Sabat)? Dlaczego Darkowi aż tak bardzo na tym zależy, by Natalia przyjęła darowiznę? W 1211 odcinku "M jak miłość" Ewa Mostowiak ma złe przeczucia i słusznie podejrzewa, że Darek i jego matka (Grażyna Strachota) coś kombinują. Macocha ostrzega Natalkę przed Majami. Tłumaczy jej, że jak przyjmie mieszkanie dla Hani (Maja Marczak) da Majom przyzwolenie na ingerowanie w życie swojej córki.

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przebiegły Darek z "M jak miłość" nadal knuje jak przekupić Natalkę, która wstępnie zgodziła się wziąć od niego mieszkanie dla Hani. W 1211 odcinku "M jak miłość" naciska na Natalię, próbuje przekonać dziewczynę, by przyjęła darowiznę dla córki i potwierdziła u prawnika, że to właśnie on jest ojcem Hani.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek obraża Natalkę i całą rodzinę Mostowiaków

Ojciec Hani sięga po kolejne argumenty. A przy okazji zgrabnie wspomina o swojej rzekomej chorobie serca i ryzyku śmierci. Licząc na to, że Natalia zapomni o ostrożności.


- Nie płacę alimentów, bo ty tego nie chcesz... I ja to szanuję! Chcę partycypować w kosztach wychowywania Hani. Jeśli wynajmiesz to mieszkanie, miesięcznie będziesz miała do dyspozycji dodatkową kasę… I nawet nie będziesz się musiała ze mną kontaktować, jeśli nie będziesz tego chciała. Ale zrobisz, jak będziesz chciała! Tylko musimy załatwić to jutro, bo potem… wyjeżdżam na operację. I nie wiem, nie wiadomo, jak to się wszystko skończy… - okłamuje Natalkę.

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie miała wypadek i trafi do szpitala - WIDEO

Natalia wciąż się waha jak powinna postąpić. Cały czas może jednak liczyć na pomoc i dobre rady rodziny. A Ewa nie ukrywa, że nie ma do Darka zaufania.

- Zrobisz, co będziesz chciała. I jakąkolwiek podejmiesz decyzję, oboje z Markiem będziemy cię wspierać! Ale proszę cię, żebyś jeszcze raz to przemyślała. I odpowiedziała sobie na pytanie: czy jeśli teraz przyjmiesz od Darka i jego matki tę kawalerkę, to tym samym nie dasz im przyzwolenia na ingerowanie w wasze życie?

Słowa Ewy uświadamiają Natalce, że Darek może nie być z nią szczery. - Też się nad tym zastanawiałam…

- Może przesadzam i jestem niesprawiedliwa, ale… ja tym ludziom za grosz nie wierzę! - stwierdza Ewa. Pod wpływem tej rozmowy Natalka odrzuca ofertę Darka. Zapewnia go jednak, że jak Hania skończy 18 lat będzie mogła sama zdecydować czy wziąć mieszkanie od ojca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: