SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa i Ala wezwane do szkoły. Basia, Mateusz i Antek rozrabiają

M jak miłość. Ewa i Ala wezwane do szkoły. Basia, Mateusz i Antek rozrabiają

23.03.2016, godz. 14:15
M jak miłość odcinek 1211, Ala (Olga Frycz), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1211, Ala (Olga Frycz), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

Ewa (Dominika Kluźniak) i Ala (Olga Frycz) z "M jak miłość" mają problemy z dziećmi. Właśnie dlatego spotkają się pod gabinetem dyrektora szkoły w Lipnicy, do której chodzą Basia (Gabriela Raczyńska), Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz). Okazuje się, że dzieciaki mają trochę za uszami! W 1211 odcinku "M jak miłość" Zduńska niepokoi się o córkę, która zaczęła wagarować, ale żona Marka (Kacper Kuszewski), która jest przyzwyczajona do łobuzów, pociesza Alę...

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1211 odcinku "M jak miłość" Ewa i Ala spotkają się w szkole dzieci pod gabinetem dyrektorki. Okaże się, że obie mają ten sam kłopot - Ala, Mateusz i Antek sprawiają poważne problemy wychowawcze.

Zobacz: M jak miłość. Basia ucieknie od Ali i Pawła, bo będzie prześladowana w szkole!

Chłopcy zostali przyłapani na fałszowaniu ocen w dzienniku, a Basia zwyczajnie urywa się z lekcji i wagaruje nie mówiąc o niczym rodzicom.

- Zostałam wezwana… w trybie pilnym – Mostowiakowa zerka niepewnie na kuzynkę… A Zduńska tylko cicho wzdycha - Ja też… Co chłopcy zrobili?
- Tym razem zostali złapani na gorącym uczynku, jak podrabiali oceny z historii. No i czeka mnie bardzo trudna rozmowa... A co zmalowała Basia?
- Wagaruje, od kilku dni nie chodzi do szkoły… I pojęcia nie mam, gdzie w tym czasie była i co robiła. Nie chce ze mną rozmawiać… Zacięła się i koniec! - zmartwi się Zduńska, a potem wybierze się z żoną Marka na kawę.

- Wiesz? - Ala spogląda na przyjaciółkę - Szczerze mówiąc, nigdy nie myślałam, że to będzie aż tak trudne…
- Wychowanie dzieci? Ja też nie! Ale cię pocieszę... Słyszałam, że w rodzicielstwie najtrudniejszych jest pierwszych czterdzieści lat! - śmieje się Ewa, której chłopcy także dają popalić.
- Basia nigdy nie była łatwa w „obsłudze”. Niezależna, samodzielna… Dała nam nieźle popalić.
- A moje chłopaki? Też dość dobitnie... zaznaczają w świecie swoją obecność! I już nie mam pomysłu, jak ich zdyscyplinować.

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz i Antek fałszują oceny w dzienniku. Marek ma dosyć wybryków synów

Wieczorem Ala będzie próbowała porozmawiać z córką o jej problemach. Basia do niczego się nie przyzna i powie tylko, że wagarowała, by chodzić po sklepach. Dopiero później okaże się, że powód jej nieobecności jest dużo bardziej skomplikowany. Dziewczynka padła ofiarą hejtu wśród rówieśników z klasy.

Natomiast Antek i Mateusz będą mieli przechlapane w domu! Gdy Marek dowie się o ich kolejnym wybryku postanowi rozdzielić synów i posłać ich do innych klas, albo nawet do innych szkół!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: