SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Córka Agnieszki i Tomka choruje! Chodakowski martwi się o Helenkę

M jak miłość. Córka Agnieszki i Tomka choruje! Chodakowski martwi się o Helenkę

28.03.2016, godz. 20:51
M jak miłość odc. 1211. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1211. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Helenka (Krystian Drescher) z "M jak miłość" choruje! Co dolega córce Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)? W 1211 odcinku "M jak miłość" przerażona Agnieszka zawiadamia Tomka, że ich córeczka kłopoty ze zdrowiem. Helenka dostaje bardzo wysokiej gorączki. Zdenerwowana młoda mama błaga Tomka o pomoc, bo nie wie, co się dzieje z Helenką.

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek Chodakowski jest zauroczony swoją córeczką i w 1211 odcinku "M jak miłość" gdy przyjeżdża do Polski pierwsze kroki kieruje do Agnieszki, żeby zobaczyć Helenkę.

Zobacz: M jak miłość. Joasia dowie się, że Tomek ma dziecko z Agnieszką

Policjant jako troskliwy tatuś od razu pyta Agnieszki, jak ma się ich kruszynka, ale wieści nie są dobre. Dziewczynka nie czuje się najlepiej.

-Mała teraz śpi, całą noc płakała, miała nawet lekki stan podgorączkowy -  uspokoja go Olszewska, ale Tomek i bardzo się przejmuje.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza popełni samobójstwo? Tajemnicze zniknięcie Izy

Wieczorem Tomek wraca do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która jest zaskoczona jego nagłym powrotem z Barcelony. Miły wieczór przerywa im jednak telefon od Agnieszki.

- Tomek, dzieje się coś złego, Helenka ma ponad 40 stopni, czekam na lekarza, umieram ze strachu!

Prokuratorka wpada w panikę, bo Helenka ma wysoką temperaturę. Tomek kłamie Asi, że jedzie do pracy, a tak naprawdę jedzie zająć się swoim dzieckiem. - Bardzo mi przykro, muszę podjechać do firmy... Przepraszam!

Tymczasem Agnieszka, gdy były kochanek w końcu się u niej zjawia, razu zaczyna się tłumaczyć. - Mała czuje się już lepiej, niepotrzebnie spanikowałam, sorry... Nie sądziłam, że będę taką histeryczną mamą! Temperatura po syropie spadła, lekarz stwierdził, że to trzydniówka…

A Tomek wykorzystuje okazję i wyznaje, jak bardzo zależy mu na związku z Asią... Policjant zdradza, że w czasie świąt chciałby się Tarnowskiej oświadczyć - nieświadomy, że jego plany w każdej chwili mogą legnąć w gruzach.

Bo Joasia śledzi Tomka i przyłapuje go pod blokiem Agnieszki. W jednej chwili upewnia się, że pewna, że Tomek ją zdradza. Co wydarzy się, gdy Asia przyłapie ukochanego na kłamstwie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: