SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Basia ucieka z domu! Córka Ali i Pawła prześladowana w szkole

M jak miłość. Basia ucieka z domu! Córka Ali i Pawła prześladowana w szkole

28.03.2016, godz. 20:50
M jak miłość odc. 1211. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1211. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ucieczka Basi (Gabrysia Raczyńska) z "M jak miłość"! Córka Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) nie będzie mogła znieść dłużej życia w Grabinie, nowej szkoły i kolegów, którzy się z niej wyśmiewają. W 1211 odcinku "M jak miłość" Basia ucieknie z domu. Pojedzie do Warszawy do swojego dziadka Stefana (Zbigniew Waleryś)! Ala i Paweł będą wstrząśnięci gdy znajdą list pożegnalny Basi i dowiedzą się, że dziewczynka stała się ofiarą jednego z kolegów, który oczernią ją w internecie.

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Rodzina Zduńskich z "M jak miłość" dopiero co przyzwyczaiła się do życia w Grabinie, a już spadną na nią nowe kłopoty.

Przeprowadzka na wieś od samego początku nie podobała się Basi, która nie chciała opuszczać swoich koleżanek. W nowej szkole w Lipnicy szybko jednak zaprzyjaźniła się ze swoimi kuzynami - Mateuszem (Krystian  Domagała) i Antkiem (Jakub Jankiewicz).

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi. Wybierze pierścionek zaręczynowy

Niestety w 1211 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Basia ma poważne problemy w szkole. Wagaruje, opuściła się w nauce i do tego okłamuje rodziców. Ala będzie zaniepokojona, że córka coś przed nią ukrywa. Poprosi Pawła, który ma świetny kontakt z pasierbica, by porozmawiał z Basią.

Po wezwaniu Ali do szkoły Basia okaże się bowiem, że z dziewczynką dzieje się coś złego. Początkowo nikt nie będzie wiedział jaka jest przyczyna tak nagłego zmiana zachowania Basi. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" to Mateusz i Antek odkryją film w prześmiewczy filmik o Basi w internecie, który zamieścił jeden z jej kolegów.

Patrz: M jak miłość. Piotrek z córką szefa! Kinga zazdrosna o nastoletnią Olgę

Tego samego dnia Zduńscy znajdą list pożegnalny Basi i zorientują się, że ich córka uciekła z domu. Basia napisze rodzicom, że jest nieszczęśliwa w Grabinie i nigdy więcej tu nie wróci. Wyjaśni, że teraz będzie mieszkać ze swoim dziadkiem Stefanem w Warszawie. Wstrząśnięta Ala pojedzie do szkoły gdzie dowie się, że jej córka padła ofiarą hejtu w internecie, że stała się pośmiewiskiem całej szkoły.

Czy Ala i Paweł sprowadzą Basię z powrotem do Grabiny i znajdą sposób, by uchronić córkę przez atakiem hejterów z sieci?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: