SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka po porodzie i transfuzji krwi nie może wrócić do formy

M jak miłość. Agnieszka po porodzie i transfuzji krwi nie może wrócić do formy

28.03.2016, godz. 20:48
M jak miłość odc. 1211. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1211. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Od porodu Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" minęło już kilka tygodni, ale młoda mama wciąż nie jest w pełni sił i nie może wrócić do dawnej formy. Ale nie ma się co dziwić, bo Agnieszka Olszewska straciła bardzo dużo krwi i miała nawet transfuzję. W 1211 odcinku "M jak miłość" dawna kochanka Tomka (Andrzej Młynarczyk) zostawia córkę Helenkę (Krystian Drescher) z nianią Elą (Aleksandra Spyra) i idzie pobiegać. Pech chce, że w parku spotyka swoją największą rywalkę, Joasię (Barbara Kurdej-Szatan).

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po narodzinach córki Agnieszka Olszewska z "M jak miłość" skupia się tylko i wyłącznie na wychowaniu dziecka. Wybrała los samotnej matki, lecz może liczyć na pomoc Tomka i swojego sąsiada Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski).

W opiece nad Helenką pomaga jej też niania Ela, którą zatrudnił Tomek. Momentami jednak Olszewskiej jest bardzo trudno. Szczególnie, że poród był wielkim obciążeniem dla jej organizmu. Po porodzie Agnieszka była przecież bliska śmierci. Lekarze, by ją ratować, musieli przeprowadzić transfuzję krwi.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi przy Agnieszce!

W 1211 odcinku "M jak miłość" Agnieszka znajduje jednak chwilę dla siebie na mały relaks i trochę sportu Wybiera się do parku, aby pobiegać i spotyka tak Asię z Wojtusiem (Feliks Matecki), którzy także ćwiczą na świeżym powietrzu.

To spotkanie nie należy do przyjemnych, bo Agnieszka za każdym razem gdy widzi Joasię czuje ogromne wyrzuty sumienia. Zmusiła przecież Tomka, by nie mówił swojej ukochanej, że Helenka jest jego dzieckiem.

Patrz: M jak miłość. Ala i Paweł będą mieli dziecko? Żona Pawła zajdzie w ciążę

- Skorzystałam z okazji, że do małej przyszła niania i postanowiłam trochę pobiegać! Po porodzie ciągle jakoś nie mogę dojść do siebie, a powinnam w końcu złapać formę... - tłumaczy Agnieszka. A Joasia od razu zauważa piekną apaszkę na szyi Olszewskiej.

Agnieszka ukrywa przed rywalką fakt, że kilka godzin wcześniej widziała się z Tomkiem i dostała tę chustkę właśnie od niego.

Kilka godzin później pechowa apaszka Agnieszki staje się dla Asi sygnałe, że Tomek ją okłamuje i za jej plecami spotyka się ze swoją dawną kochanką. Porządkując prezenty z Barcelony Asia zauważa przypadkiem chustkę, którą policjant kupił dla Zosi (Julia Wróblewska).

Od razu rozpoznaje wzór – identyczny jak ten, który widziała wcześniej u Agnieszki. I domyśla się, że Tomek regularnie odwiedza Agnieszkę i jej córkę...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: