SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zaginięcie Izy. Marcin w panice, że przez niego Iza się zabije

M jak miłość. Zaginięcie Izy. Marcin w panice, że przez niego Iza się zabije

22.03.2016, godz. 20:38
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zaginięcie Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" to dla Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) cios prosto w serce. Kiedy w 1210 odcinku "M jak miłość" Marcin odkryje, że Iza chorowała na depresję, a jej matka popełniła samobójstwo- zacznie obawiać się, że Iza bezie chciała się zabić. Mikołaj Roznerskli w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznaje, że po tym jak Iza znika bez śladu jego bohater przeżyje dramat. Ale uświadomi też sobie, że naprawdę kocha Izę...

"M jak miłość" odcinek 1210 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po burzliwym rozstaniu z Izą i jej słowach: "Nie chcę cię znać, żałuję, że cię poznałam!" Marcin będzie zadręczał się myślami, że złamał Izie serce, że to przez niego dziewczyna jest ostatnio w takim kiepskim stanie psychicznym.

Tym bardziej, że w 1210 odcinku "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) przekaże Marcinowi tragiczne wieści - Iza wzięła bezpłatny urlop, wszystkie swoje sprawy przekazała koleżance i nie zamierza wracać.

Przeczytaj: M jak miłość. Samobójstwo Izy. Marcin dostanie pożegnalną wiadomość od Izy

Po zaginięciu Iza nie będzie odbierała telefonów ani e-maili od Marcina. Tymczasem Maciek (Maciej Cymorek), brat cioteczny dziewczyny – opowie Marcinowi o jej przeszłości. - Iza miała poważne epizody depresyjne. Brała leki, chodziła na terapię. Wybacz, ale sytuacja naprawdę jest niebezpieczna! I akurat ty, po tym jak Izę potraktowałeś powinieneś bardziej się tym przejąć!

Patrz: M jak miłość. Artur zabije Marcina, bo odebrał mu Izę

Marcin zostawi Izie rozpaczliwą wiadomość na poczcie głosowej. - Iza, co ty wyprawiasz? Bardzo się o ciebie martwię... Nie tylko ja, my wszyscy. Tak się nie robi, nie wykręca się przyjaciołom takich numerów! Odezwij się albo chociaż napisz, gdzie jesteś i co się z tobą dzieje. Jesteś mi bardzo bliska, jeśli cokolwiek to dla ciebie znaczy… Odezwij się, proszę!

W "Kulisach serialu M jak miłość" Mikołaj Roznerski wyjaśnia, że po zniknięciu Izy jego bohater przeżywa trudne chwile. Włącza się do poszukiwań dziewczyny, ale cały czas nie opuszcza go poczucie, że to wszystko jego wina.

- Zniknięcie Izy można podzielić na dwie reakcje emocjonalne Marcina. Jedna to jest jak znika osoba, z którą coś go wiąże. A z drugiej strony Marcin myśli o tym, że jednak Iza już kiedyś tak zniknęła. Marcin boi się, że może być współwinnym jakiejś przyszłej tragedii. Ma wyrzuty sumienia wobec Izy -
stwierdza aktor  z "M jak miłość". 

Zobacz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

W tych dramatycznych momentach Marcin uświadamia sobie jak bardzo mu na Izie zależy. Nie daje jej wszystkiego, czego ona od niego oczekuje, bo w jego sercu wciąż jest Kasia (Agnieszka Sienkiewicz).

Marcin nie jest w stanie oddać się Izie na 120 procent ze względu na to, że jest wdowcem. Z kolei Iza ucieka przed odpowiedzialnością i wyborem. Myśli sobie, że jakoś samo się to wszystko załatwi - Artur zapomni, a Marcin będzie szukał. Myślę, że po tym zaginięciu Marcin inaczej spojrzy na Izę. Jako na bezbronne, małe, bardzo wrażliwe i potrzebujące spokoju i bezpieczeństwa dziewczę - dodaje Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: