SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin pozna młodą lekarkę. Zaprosi ją na randkę?

M jak miłość. Marcin pozna młodą lekarkę. Zaprosi ją na randkę?

17.03.2016, godz. 07:50
M jak miłość odc. 1214. Lekarka (Kamila Kamińska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1214. Lekarka (Kamila Kamińska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) wciąż nie może się zdecydować czy jest gotowy na nową miłość. Teraz w jego życiu pojawiła się Iza (Adriana Kalska), ale na drodze do ich wspólnego szczęścia staje Artur (Tomasz Ciachorowski). Nie wszystko jednak stracone. Chodakowski ma szanse się zakochać. W 1210 odcinku "M jak miłość" samotny ojciec Szymka (Staś Szczypiński) pozna uroczą lekarkę (Kamila Kamińska).

"M jak miłość" odcinek 1210 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1210 odcinku "M jak miłość" Marcin zostanie w końcu dawcą szpiku. Chodakowski przyjedzie do kliniki, by poddać się zabiegowi – świadomy, że może tym uratować czyjeś życie. I od razu zaprzyjaźni się z opiekującą się nim lekarką.

Zobacz: M jak miłość. Iza zabije się z miłości do Marcina? Tajemnicze zniknięcie chorej na depresję Izy

Marcin, który do tej pory nie chciał decydować się na związek z Izą, wciąż kocha Kasię. To jednak najwyższa pora, żeby Chodakowski znalazł kobietę, która pokocha jego i jego syna.

Być może w 1210 odcinku "M jak miłość" Marcin zakocha się w młodej lekarce, którą pozna podczas przeszczepu szpiku. Musicie wiedzieć,że Chodakowski zawsze miał słabość do pań znających się na medycynie. Gdyś zgłosił się na wolontariat w szpitalu i skutecznie uwodził tamtejsze pielęgniarki.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

A co z Izą? Lewińska kocha Marcina, ale ich relacja jest bardzo burzliwa. Kochanka Chodakowskiego zgodziła się na ślub z Arturem, ale zaraz po tym jak przyjęła oświadczyny spotkała się z Marcinem i spędziła z nim noc. Ta dziewczyna sama nie wie czego chce, więc jej związek z ojcem Szymka nie ma szans.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: