SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza znika, by zdobyć Marcina. Czy Lewińska i Chodakowski będą razem?

M jak miłość. Iza znika, by zdobyć Marcina. Czy Lewińska i Chodakowski będą razem?

20.03.2016, godz. 19:26
M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość. Iza (Adriana Kalska) foto:

Zaginięcie Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" to starannie zaplanowana taktyka! W 1210 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zacznie poszukiwania ukochanej, która zniknęła bez śladu i nie daje żadnego znaku życia. Dopiero po kilku dniach trafi do jej ciotki (Anna Tomaszewska). Iza właśnie tego chciała. Dzięki "zaginięciu" przynajmniej wie, że Chodakowskiemu na niej zależy. Czy to znaczy, że w "M jak miłość" Iza i Marcin będą razem?

"M jak miłość" odcinek 1210 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zniknięcie Izy to nie przypadek! Lewińska oczywiście jest bardzo wrażliwa i możliwe, że po tym jak Marcin ją odrzucił zachorowała na depresję. Tym razem jednak chodzi o coś więcej, niż tylko złe samopoczucie zaginionej.

Zobacz: M jak miłość. Marcin pozna nową kobietę. Młoda lekarka zastąpi mu Izę?

W 1210 odcinku "M jak miłość" Iza zapadnie się pod ziemię. Artur (Tomasz Ciachorowski) zacznie panikować i drżeć o życie ukochanej, ale nie on jeden. Jej los zaniepokoi Marcina - i właśnie o to chodzi!

- Iza poszukuje miłości. Zakochała się w Marcinie i jedyne czego by chciała, to być z nim. On nie chce się zdeklarować. Iza jest w patowej sytuacji. Iza ma wrażenie, że Marcin się nią bawi. Motywacją zniknięcia nie było odegranie się na Marcinie, tylko poszukanie siebie i własnych pragnień. Ale jest to też wołanie i sprawdzenie, czy Marcinowi zależy na Izie - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

Dopiero po kilku dniach, w 1214 odcinku "M jak miłość", Marcin odnajdzie ciotkę, z którą Iza podobno miała dobry kontakt. Chodakowski zostawi u kobiety list i nie będzie wiedział, że Lewińska urywa się na poddaszu. Marcinowi będzie zależało na tym, żeby odnaleźć Izę, ale czy po jej powrocie będzie gotów na związek?

- Iza oczekuje od Marcina oddania na 120%. A Marcin nie wie czy może, bo jest jeszcze wdowcem. Może Marcin spojrzy na nią inaczej - zdradził Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: