SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza żegna się z Marcinem! Zabije się, bo Marcin jej nie chce?

M jak miłość. Iza żegna się z Marcinem! Zabije się, bo Marcin jej nie chce?

22.03.2016, godz. 07:41
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zabije się? W 1210 odcinku "M jak miłość" dziewczyna pójdzie nad Wisłę i zostawi Marcinowi (Mikołaj Roznerski) niepokojącą wiadomość na poczcie głosowej. Chodakowski pojedzie na miejsce, ale Lewińskiej już tam nie będzie. Czy Iza popełni samobójstwo? Kilka dni później, w 1214 odcinku "M jak miłość", policja wyłowi z rzeki ciało kobiety...

"M jak miłość" odcinek 1210 - wtorek, 22.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po rozstaniu z Marcinem Iza Lewińska znika i nie zostawia żadnego śladu! W pracy bierze długi urlop i wyłącza telefon. Marcin i Artur na chwilę jednoczą siły żeby ją odnaleźć, ale to wszystko na marne.

Zobacz: M jak miłość. Iza zamieszka u Marcina. Nie weźmie ślubu z Arturem

Chodakowski boi się, że pogrążona w depresji ukochana w akcie desperacji popełni samobójstwo. W 1210 odcinku "M jak miłość" pojawia się jednak światełko w tunelu. Iza zostawia Marcinowi nagranie na poczcie głosowej.

-Jestem nad Wisłą tam, gdzie byliśmy ostatnio. Będę tu jeszcze godzinę, a potem dam już sobie spokój - mówi Iza do słuchawki. Czy Marcin odsłucha nagranie w porę i dojedzie na miejsce na czas? Niestety nie.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur chce zabić Marcina!

Kilka dni później, w 1214 odcinku "M jak miłość", Artur przekazuje Chodakowskiemu straszne wieści - z rzeki wyłowiono zwłoki młodej dziewczyny. Czy to ciało Izy? Czy Lewińska na prawdę byłaby zdolna odebrać sobie życie przez sercowe zawirowania?

Uspokajamy fanów "M jak miłość" - Iza żyje i ma się dobrze. Dziewczyna ukrywa się u swojej ciotki (Anna Tomaszewska), a Marcin wkrótce trafi na jej ślad.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: