SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza zabije się z miłości do Marcina? Tajemnicze zniknięcie chorej na depresję Izy

M jak miłość. Iza zabije się z miłości do Marcina? Tajemnicze zniknięcie chorej na depresję Izy

22.02.2016, godz. 18:45
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Nieszczęśliwie zakochana Iza Lewińska (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zabije się?! Kilka dni po wspólnej nocy z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski), Iza zrywa z nim kontakt. Podczas burzliwej rozmowy wykrzykuje mu prosto w twarz, że nie chce go znać. W 1210 odcinku "M jak miłość" znika bez śladu. Artur (Tomasz Ciachorowski) zawiadamia Marcina o zaginięciu Izy, bo sytuacja jest poważna - Lewińska chorowała na depresję i najpewniej będzie chciała popełnić samobójstwo.

"M jak miłość" odcinek 1210 - wtorek, 22.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Samobójstwo Izy Lewińskiej z "M jak miłość" to jeden z najbardziej dramatycznych wątków jaki scenarzyści serialu przygotowali dla widzów! Oczywiście wszystkiemu winny będzie Marcin Chodakowski, który od dawna bawi się uczuciami zakochanej w nim dziewczyny.

Iza pogubiła się do tego stopnia, że sama nie wie czego chce. Przyjmuje oświadczyny Artura, wybiera suknię ślubną, by zaraz potem, w 1206 odcinku "M jak miłość" spędzić kolejną noc z Marcinem. Te chwile szczęścia w ramionach ukochanego uświadamiają jej jednak, że Chodakowski nigdy się w pełni nie zaangażuje, że nie da jej poczucia bezpieczeństwa i zapewnia o swojej miłości.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ranny w głowę po napadzie w lesie. Co się stanie Frankowi?

Właśnie dlatego w 1208 odcinku "M jak miłość" decyduje się raz na zawsze zerwać z nim wszelkie kontakty. Najpierw nie odpowiada na telefony Marcina, a potem kiedy wreszcie Chodakowski zmusza go do rozmowy żegna się z nim w dość mocnych słowach. - Nie chcę cię znać Marcin... - mówi na pożegnanie Iza.

Patrz: M jak miłość. Joasia podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Tego samego dnia odchodzi z pracy, a nieco poźniej znika w tajemniczych okolicznościach. W 1210 odcinku "M jak miłość" nawet Artur nie wie co się dzieje z  jego narzeczoną. Chłopak Izy zawiadamia Marcina, że z Lewińską dzieje się coś złego, że być może zdecydowała się na desperacki krok i będzie próbowała popełnić samobójstwo.

To od niego Chodakowski dowiaduje się, że kilka lat temu Iza chorowała na depresję. I pzez nawrót tej choroby może chcieć się zabić. Czy Marcin odnajdzie Izę nim będzie za późno? Czy jego ukochana targnie się na swoje życie? O tym widzowie "M jak miłość" przekonają się w nowych odcinkach w marcu 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: