SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Chora na depresję Iza zabije się z miłości do Marcina?

M jak miłość. Chora na depresję Iza zabije się z miłości do Marcina?

06.03.2016, godz. 18:31
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1208. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tajemnicze zaginięcie w "M jak miłość"! Iza (Adriana Kalska) przepadnie bez śladu! W 1210 odcinku "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) i Marcin (Mikołaj Roznerski) połączą siły, żeby odnaleźć Lewińską, ale to nie będzie proste. W dodatku Maciek (Maciej Cymorek) poinformuje Chodakowskiego, że Iza chorowała kiedyś na depresję. Jej stan psychiczny nagle się pogorszył, więc dziewczyna może nawet popełnić samobójstwo! Co będzie z Izą w "M jak miłość"? Czy zabije się po tym jak Marcin ją odtrącił?

"M jak miłość" odcinek 1210 - wtorek, 22.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

W "M jak miłość" Marcin i Artur wspólnie przeżyją chwile grozy. Choć panowie się nienawidzą, to łączy ich jedno - miłość do dziewczyny, która właśnie zaginęła. Iza Lewińska przepadła bez śladu, a w 2010 odcinku "M jak miłość" panowie jednoczą się, żeby ją odnaleźć.

Zobacz: M jak miłość. Joasia podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

- Byłem u niej w pracy. Wzięła bezpłatny urlop, wszystkie swoje sprawy przekazała koleżance... Prawdopodobnie już do tej roboty nie wróci - powie Artur.
- Rozumiem…
- A ty, dowiedziałeś się może… czegoś nowego? Nie odezwała się? Mail, telefon, esemes, cokolwiek?
- Głucha cisza. Choć nagrałem jej ze sto wiadomości…- powie Maricn.

Tymczasem Maciek – brat cioteczny dziewczyny – opowie Marcinowi o jej przeszłości - Iza miała poważne epizody depresyjne. Brała leki, chodziła na terapię... Więc wybacz, ale sytuacja naprawdę jest niebezpieczna! I akurat ty, po tym jak Izę potraktowałeś... powinieneś bardziej się tym przejąć! - powie chłopak, a Chodakowski zrozumie w końcu, dlaczego Artur aż tak niepokoi się o byłą ukochaną…

Przeczytaj: M jak miłość. Iza zabije się z miłości do Marcina? Tajemnicze zniknięcie chorej na depresję Izy

W 2010 odcinku "M jak miłość" Marcin kolejny raz sięgnie po telefon i wybierze numer dziewczyny, żeby zostawić jej kolejną wiadomość. - Cześć, Iza! Co ty wyprawiasz? Bardzo się o ciebie martwię... Nie tylko ja, my wszyscy... Do cholery, tak się nie robi, nie wykręca się przyjaciołom takich numerów! Odezwij się albo chociaż napisz, gdzie jesteś i co się z tobą dzieje... Jesteś mi bardzo bliska, jeśli cokolwiek to dla ciebie znaczy… Odezwij się, proszę! - Chodakowski nagra się na pocztę głosową.

Czy Iza odsłucha jego wiadomość i da znak życia? Iza - załamana po tym, jak Marcin odrzucił jej miłość - wybierze się na spacer nad Wisłę… Czy w "M jak miłość" tragedii i dziewczyna rzuci się do rzeki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: