SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zuza odnajduje dawnego kochanka! To Wiktor Żak - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zuza odnajduje dawnego kochanka! To Wiktor Żak - ZDJĘCIA

21.03.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1209. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość odc. 1209. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Tego romansu w "M jak miłość" chyba nikt się nie spodziewał! W 1209 odcinku "M jak miłość" wychodzi na jaw, że ponad 20 lat temu Zuza Marszałek (Jolanta Fraszyńska) i Wiktor Żak (Piotr Grabowski) byli parą. Ich miłość narodził się jeszcze w czasach liceum, ale niestety uczucie nie przetrwało. Szkolny zjazd pozwala dawnym kochankom znów się spotkać i trochę powspominać. Czy po latach Zuzę i Wiktora znów połączy romans?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Kto by pomyślał, że dwójkę bohaterów z "M jak miłość", którzy nigdy nie mieli ze sobą nic wspólnego i nie zagrali razem nawet jednej wspólnej sceny, kiedyś łączyło tak silne uczucie. Scenarzyści "M jak miłość" wymyślili jednak, by połączyć losy Zuzy Marszałek i Wiktora Żak.

Przeczytaj: M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

Aż do 1209 odcinka "M jak miłość" wiadomo o nich tylko tyle, że nie łączy ich zbyt wiele. Zuza jest nianią dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), ukochaną Zbyszka Filarskiego (Andrzej Precigs) oraz ciotką Magdy Marszałek (Anna Mucha), która po przeszczepie dostała serce zmarłej córki Wiktora, Karoliny (Aleksandra Kusio).

Między Wiktorem i Magdą kiedyś wytworzyła się silna więź. Żak traktował Madzię jak swoją drugą córkę. Ale nigdy nie czuł do niej tego, co do Marty Budzyńskiej (Dominika Ostałowska), z którą kiedyś omal nie miał romansu.

Wszystko zmienia się kiedy w 1209 odcinku "M jak miłość" Wiktor wspomina Marcie, że wybiera się na szkolny zjazd do swojego liceum. W tym samym czasie Zuza opowiada Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), że także jedzie na spotkanie dawnych znajomych z liceum.

Patrz: M jak miłość. Kochanka Darka zdradzi Natalce szokującą prawdę o jego chorobie i podstępie?

Przeznaczenie znów łączy Zuzę i Wiktora, którzy wpadają na siebie w drodze na szkolny zlot. Zuza ma problemy z samochodem, więc Wiktor proponuje, że ją podwiezie. W czasie podróży odżywają miłe wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, ale nie tylko. Oboje przypominają sobie jak się rozstali i od razu zaczynają się kłócić.

- Zastanawiałem się, czy przyjedziesz. I czy w ogóle będziesz chciała ze mną rozmawiać - zacznie Wiktor.
-
Fakt. Nasze rozstanie nie było zbyt miłe…
- Bo nie pozwoliłaś mi się wytłumaczyć!
- Co tu tłumaczyć? Ludzie się w tym wieku zakochują i w pięć minut odkochują. Normalna rzecz!
- Ale ja wcale się nie odkochałem…

Z ich rozmowy wynika, że w liceum Zuza i Wiktor tworzyli parę i byli w sobie szaleńczo zakochani. Czas pokaże czy dawne uczycia odżyją i między dwójką samotnych ludzi znów narodzi się namiętność.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: