SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

25.02.2016, godz. 15:20
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" choruje na serce! W 1209 odcinku "M jak miłość" jej stan gwałtownie się pogorszy. Podczas rozmowy z Weroniką (Katarzyna Hołtra) prawniczka tak się zdenerwuje, że zabraknie jej oddechu i poczuje ucisk w sercu. Bliska omdlenia Marta osunie się na krzesło, a Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zawiezie ją do szpitala. Co będzie z Martą z "M jak miłość"? Jaką diagnozę postawią lekarze, co będzie jej dolegać?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Marta z "M jak miłość" ma poważne powody do zmartwień. Po pierwsze ma na głowie masę pracy, a po drugie bardzo przeżywa rozstanie z mężem. Odkąd odeszła od Andrzeja, męczą ją bóle w klatce piersiowej, ale prawniczka to lekceważy. Jest przekonana, że to wina przemęczenia.

Zobacz: M jak miłość. Joasia podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

O tym, że jest w błędzie, Budzyńska przekona się w 1209 odcinku "M jak miłość", gdy w czasie kłótni z Weroniką osunie się na krzesło. Będzie blada, a grymas na jej twarzy spowodowany będzie potwornym bólem.

Budzyński zawiezie żonę do szpitala. Po badaniach, Marta zapewni go, że nic jej nie dolega. Nie będzie jednak chciała pokazać wyników badań. Budzyński zaproponuje, że odbierze Anię (Weronika Wachowska) ze szkoły i zabierze ją gdzieś, tak, by Marta miała czas odpocząć.

Przeczytaj: M jak miłość. Darek przekupi Natalkę mieszkaniem dla Hani

Czy w 1209 odcinku "M jak miłość" Budzyńska powie mężowi, że to właśnie on doprowadził jej serce do takiego stanu? Marta nie potrafi się pozbierać po tym, jak przyłapała Andrzeja w ramionach Pauliny (Maria Szafirska)...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: