SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Patrycja dla Darka szpieguje Natalkę

M jak miłość. Patrycja dla Darka szpieguje Natalkę

21.03.2016, godz. 20:34
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska)
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Darek (Marcel Sabat) z "M jak miłość" i jego matka Katarzyna (Grażyna Strachota) cały czas knują jak odebrać Natalce (Marcjanna Lelek) córkę Hanię (Maja Marczak)! W 1209 odcinku "M jak miłość" ojciec Hani do swojej szatańskiej intrygi wciąga także nową kochankę Patrycję (Martyna Trawczyńska), z którą Natalia się przyjaźni. Bez trudu rozkochał w sobie Patrycję i omotał ją do tego stopnia, że dziewczyna zgodził się szpiegować dla niego Natalię. Czy podstęp Darka wyjdzie na jaw? A może stanie się najgorsze i Natalka straci dziecko?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przebiegły plan Darka Maja z "M jak miłość" zaczyna działać. Natalka powoli przekonuje się do byłego chłopaka, naiwnie wierząc, że naprawdę się zmienił, że chce być ojcem Hani i naprawić dawne błędy. A Darek sprytnie to wykorzystuje. Udaje, że jest chory na serce, że czeka go poważna operacja, by wzbudzić w Natalce litość i uśpić jej czujność.

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski złodziejem! Marysia dowie się, że Robert ją okradł

W 1209 odcinku "M jak miłość" Darek nadal będzie okłamuje Natalię i do swojej intrygi wciąga także jej przyjaciółkę, a swoją kochankę Patrycję. Kochanka Darka zgadza się zostać jego szpiegiem.

Maj musi wyjechać do Niemiec, ale chce wiedzieć co się dzieje w Grabinie. Tym bardziej teraz kiedy Natalka jest z Frankiem (Piotr Nerlewski). - Jak wyjadę nadal będziesz miała na Natalkę oko?

- Dlaczego tak ci na tym zależy?
- Mówiłem ci… Chcę mieć wiadomości z pierwszej ręki, a właściwie nie ja, tylko matka. Kobieta wariuje -
tłumaczy Darek, a Patrycja "kupuje" jego kłamstwa.
- Ale robię to tylko dla ciebie! Bo jest mi z tobą cudownie…

Na prośbę kochanka umawia się później z Natalią w kawiarni. Próbuje przekonać przyjaciółkę, by na nowo Darkowi zaufała. - To fajny facet, naprawdę… Bardzo się zmienił! Niedługo wyjeżdża do Niemiec. Czeka go operacja serca, pewnie wiesz? Chciał się wcześniej z tobą spotkać, pogadać.

- To dlaczego sam do mnie nie zadzwoni?
- Boi się, że nie odbierzesz… Albo nie będziesz chciała z nim rozmawiać. Parę razy ci się to zdarzyło.Rozumiem, że masz do niego żal, ale wiesz… Ta operacja może się różnie skończyć...

Patrz: M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

Natalia – nieświadoma, że choroba Darka to oszustwo – ulega i zgadza się na spotkanie. Darek informuje Natalię, że pragnie zapisać ich córce kawalerkę. Okazuje się, jednak, że nie ma wobec byłej ukochanej czystych intencji.

Tymczasem Patrycja odkrywa, że Darek gra na dwa fronty, zabawia się też z inną dziewczyną i grozi, że opowie Natalii o jego kłamstwach...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: