SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia zostawi Bilskiego i wróci do Artura?

M jak miłość. Marysia zostawi Bilskiego i wróci do Artura?

15.03.2016, godz. 21:05
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" wróci do Artur a(Robert Moskwa)? Między Rogowskimi iskrzy coraz bardziej. Artur nie odpuszcza i cały czas daje byłej żonie do zrozumienia, że nigdy nie przestał jej kochać. W 1209 odcinku "M jak miłość" Marysia zaczyna żałować, że zdecydowała się na rozwód. Będzie wielki powrót Rogowskich w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Marysia i Robert znów będą razem? Wszyscy, którzy liczyli na powrót tej pary będą pozytywnie zaskoczeni. Wygląda na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Rogowska da mężowi drugą szansę.

Zobacz: M jak miłość. Kochanka Darka zdradzi Natalce szokującą prawdę o jego chorobie i podstępie?

W 1209 odcinku "M jak miłość" Marysia, Artur i Basia (Maja Wudkiewicz) wybiorą się do teatru. Robert Bilski (Zbigniew Stryj) skorzysta z nieobecności ukochanej i wyskoczy do handlarza skupującego starą biżuterię. Okaże się, że Bilski sprzedał brożkę, którą kiedyś sam podarował ukochanej.

Marysia myślała, że ją zgubiła, a wychodzi na to, że Robert zwyczajnie ją okradł! Rogowska będzie w szoku, ale Artur pocieszy żonę, gdy ta wieczorem przyjdzie do niego po Basię - Marysiu, pamiętaj, że nawet ci nieodpowiedni faceci potrafią się zmienić i nie mówię teraz o Robercie, mówię o sobie - wyzna Rogowski.

Przeczytaj: M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

W tym samym odcinku "M jak miłość" Marysia zacznie się zastanawiać, czy na pewno dobrze zrobiła decydując się na rozwód z mężem. Do Rogowskiej dociera myśl, że powinna dać Arturowi drugą szansę. Odważy się?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: