SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia nie kocha Artura! Rogowski nie odzyska byłej żony?

M jak miłość. Marysia nie kocha Artura! Rogowski nie odzyska byłej żony?

21.03.2016, godz. 07:35
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1204. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Co będzie z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem (Robert Moskwa) z "M jak miłość"? Czy Rogowscy dadzą sobie kolejną szansę? Może być różnie. Marysia ewidentnie nie jest pewna swojego nowego związku z Robertem Bilskim (Robert Moskwa), ale w 1209 odcinku "M jak miłość", znów zapewnia byłego męża, że od dawna go nie kocha. Czy zmieni zdanie i wróci do Artura, który wciąż o nią walczy?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Czy Marysia i Artur znów będą razem w nowych odcinkach "M jak miłość"? Wszyscy, którzy liczyli na powrót tej pary będą musieli jeszcze trochę poczekać. Maria będzie musiała doprowadzić swoje życie uczuciowe do ładu.

Zobacz: M jak miłość. Kochanka Darka zdradzi Natalce szokującą prawdę o jego chorobie i podstępie?

W 1209 odcinku "M jak miłość" Marysia, Artur i Basia (Maja Wudkiewicz) wybiorą się do teatru. Robert Bilski skorzysta z nieobecności ukochanej i wyskoczy do lombardu do handlarza skupującego starą biżuterię. Okaże się, że kochanek Marysi sprzedał broszkę, którą kiedyś sam podarował ukochanej!

Jego przekręt wyjdzie na jaw, a Rogowska dowie się, że Robert sprzedał jej biżuterię. A myślała, że ją zgubiła! Marysia będzie załamana. Coraz bardziej zagubiona cały czas będzie się miotać między nowym kochankiem bandziorem, a byłym mężem, który zdecydowanie zmienił się na lepsze.

Przeczytaj: M jak miłość. Samobójstwo Izy. Marcin dostanie pożegnalną wiadomość od Izy

Rogowska nie jest chyba jednak gotowa na powrót do męża. - Wiesz jak cholernie dużo kosztowało mnie to, żeby wyleczyć się z tej miłości? - zapyta z żalem męża, który cały czas skutecznie robi jej bałagan w sercu. Artur nie odpuszcza ani na moment i widząc potyczki Bilskiego jest przekonany, że w końcu odzyska żonę! Uda się?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: