SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta oskarża Andrzeja o romans z Pauliną

M jak miłość. Marta oskarża Andrzeja o romans z Pauliną

16.03.2016, godz. 10:01
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Małżeństwo Budzyńskich z "M jak miłość" jest o krok od rozwodu! Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wciąż się kochają, ale nie są ze sobą szczęśliwi. Dlatego Marta wystąpiła o rozwód, a Budzyński wyprowadził się z ich mieszkania. W 1209 odcinku "M jak miłość" z ust Marty padają mocne oskarżenia. Budzyńska zarzuca mężowi, że zdradził ją z Pauliną (Maria Szafirska), że za jej plecami romansuje z nauczycielką Ani (Weronika Wachowska)!

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Widok Andrzeja z "M jak miłość" w objęciach Pauliny na zawsze pozostanie w pamięci Marty! Kiedy w 1206 odcinku "M jak miłość" Budzyńska przyłapała męża w domu Wernera (Jacek Kopczyński) w niedwuznacznej sytuacji, stało się dla niej jasne, że Andrzej zdradzają z młodą malarką.

Właśnie wtedy podjęła decyzję, że złoży pozew o rozwód, że separacja i tak niczego między mimi nie naprawi.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta w szpitalu. Choroba Marty zbliży ją do Andrzeja

W 1209 odcinku "M jak miłość" Marta wciąż cierpi po zdradzie Andrzeja. Żeby zapomnieć o złamanym sercu ucieka w pracę. To jednak od razu negatywnie odbija się na jej zdrowiu. Podczas kłótni w kancelarii z prawniczką Weroniką Urbańską (Katarzyna Hołtra) Marta mdleje.

Na szczęście Budzyński jest w pobliżu i od razu zawozi żonę do szpitala na badania. Otacza ją opieką i próbuje się do niej zbliżyć, by przekonać, że zależy mu na ich małżeństwie. Po wyjściu ze szpitala Budzyńscy idą razem na kawę. Wspólny spacer i spotkanie staje się doskonałą okazją do rozmowy.

Patrz: M jak miłość. Anna chora na raka piersi. Umrze, a Tamara Arciuch pożegna się z serialem?

Wreszcie Marta wyrzuca z siebie wszystko to, czym ostatnio się zadręcza. Nie może bowiem znieść myśli, że Andrzej zdradza ją młodą nauczycielką rysunku Ani. - Masz romans z Pauliną! Wiedziałam to na własne oczy - oskarża Budzyńskiego, a on nie wierzy własnym uszom.

Czy przekona ukochaną, że z Pauliną łączy go tylko przyjaźń i że nigdy jej nie zdradził? Feralny wieczór, podczas którego Marta przyłapała męża z kochanką, skończył się tylko niewinnym pocałunkiem. Pijany Budzyński zasnął na kanapie, a wtedy Paulina delikatnie go pocałowała...

- Zrozum to wyglądało dość jednoznacznie. Miałam prawo tak pomyśleć... - tłumaczy się Marta.
- No jasne... Proszę cię zadbaj o swoje zdrowie. Naprawdę mnie dziś przestraszyłaś. Ja wiem, że to niczego między nami nie zmienia, ale strasznie za tobą tęsknię i martwię się o ciebie. Dobra, odwiozę cię do domu, położysz się. Odwiozę cię do domu, odpoczniesz... - odpowiada Andrzej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: