SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Co kombinuje Darek? Przekupuje Natalkę mieszkaniem, by zabrać jej córkę Hanie

M jak miłość. Co kombinuje Darek? Przekupuje Natalkę mieszkaniem, by zabrać jej córkę Hanie

21.03.2016, godz. 21:35
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska)
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Darek (Marcel Sabat) z "M jak miłość" nie spocznie, póki nie odzyska swojej córki. Na razie jednak tak dobrze się maskuje, że nikt nie wie, co kombinuje Darek. W 1209 odcinku "M jak miłość" ojciec małej Hani (Maja Marczak) wciela w życie kolejny element planu. Były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek) udaje poważną chorobę serca, ale to nie koniec. Okłamuje wszystkich, że czeka go operacja. I żeby wzbudzić z Natalii litość przepisuje na Hanię swoje mieszkanie w Warszawie! Czy to wzruszy Natalkę?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Darek Maj nadal walczy o swoją córkę. Jakiś czas temu w "M jak miłość" chłopak i jego matka Katarzyna (Grażyna Strachota) nie chcieli mieć nic wspólnego z rodziną Mostowiaków, ale gdy po wypadku okazało się, że Maj jest bezpłodny, postanowili odzyskać Hanię!

Zobacz: M jak miłość. Joasia podstępem zajdzie w ciążę! Odstawi tabletki antykoncepcyjne

Natalka jest uważna. Nie ufa Darkowi i wszystko, co od niego słyszy, dzieli na pół. Lucjan (Witold Pyrkosz) i Marek (Kacper Kuszewski) też są bardzo ostrożni, ale najbardziej powrót Darka niepokoi Franka (Piotr Nerlewski). Leśniczy ostrzega ukochaną i ma na oku jej byłego partnera.

Majowi to jednak nie przeszkadza. W 1209 odcinku "M jak miłość" Darek udaje przed całą rodziną Mostowiaków, że czeka go poważna operacja serca, której może nie przeżyć. Chłopak symuluje i kłamie, żeby wzbudzić w nich litość.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ranny w głowę po napadzie w lesie. Co się stanie Frankowi?

Przed wyjazdem na "operację" Darek prosi o ostatnie spotkanie z córeczką. Natalka niechętnie się zgadza, a to co wydarzy się w trakcie jego wizyty przejdzie jej najśmielsze oczekiwania. W 1209 odcinku "M jak miłość" Darek proponuje Natalce, że przepisze na Hanię swoją kawalerkę w Warszawie!

Mostowiakówna podchodzi sceptycznie do tej propozycji, ale po rozmowie z Barbarą (Teresa Lipowska) postanawia przyjąć prezent od Darka - oczywiście dla dobra dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: