SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Choroba Marty zbliży ją do Andrzeja

M jak miłość. Choroba Marty zbliży ją do Andrzeja

21.03.2016, godz. 20:36
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1209. Andrzej (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) postanowi zapomnieć o bolesnym rozstaniu z mężem uciekając w pracę. A to od razu odbije się na jej zdrowiu. W 1209 odcinku "M jak miłość" zasłabnie i trafi do szpitala na badania. Serce Marty będzie bardzo słabe. Czy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) otoczy ją opieką i przekona ukochaną, że nie zdradził jej z Pauliną (Maria Szafirska)? Czy choroba Marty z "M jak miłość" to coś poważnego?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Marta z "M jak miłość" zacznie skarżyć się na bóle w klatce piersiowej, ale to zlekceważy. Prawniczka będzie przekonana, że to wina przemęczenia, bo od czasu rozstania z Andrzejem wpadła w wir pracy.

Zobacz: M jak miłość. Basia ucieknie z domu, bo padnie ofiarą kolegi ze szkoły

Dolegliwości okażą się jednak bardzo poważne. W 1209 odcinku "M jak miłość" w czasie kłótni z Weroniką Urbańską (Katarzyna Hołtra), Budzyńska osunie się na krzesło, będzie blada i obolała.

Andrzej od razu rzuci się do pomocy i zawiezie żonę do szpitala. Po badaniach Marta zapewni go, że nic jej nie dolega. Nie będzie jednak chciała pokazać wyników. Uspokoi męża, że zły stan jej zdrowia to pomieszanie przepracowania z nerwami, po tym, jak przyłapała go w objęciach Pauliny!

Przeczytaj: M jak miłość. Darek przekupi Natalkę mieszkaniem dla Hani

W 1209 odcinku "M jak miłość" Marta nie będzie mogła się pozbierać. Nadal będzie przekonana, że została zdradzona. Budzyński uspokoi żonę i powie jej prawdę o przebiegu feralnego wieczoru kiedy pijany zasłnął na kanapie w domu u Adama Wernera (Jacek Kopczyński) na Deszczowej.

- Zrozum to wyglądało dość jednoznacznie. Miałam prawo tak pomyśleć... - wytłumaczy się Marta.
- No jasne... Proszę cię zadbaj o swoje zdrowie. Naprawdę mnie dziś przestraszyłaś. Ja wiem, że to niczego między nami nie zmienia, ale strasznie za tobą tęsknię i martwię się o ciebie. Dobra, odwiozę cię do domu, położysz się. Odwiozę cię do domu, odpoczniesz... - odpowie Andrzej.

Czy Budzyńska mu uwierzy i uspokoi się? A może nawet da mężowi drugą szansę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: