SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski okrada Marysię. Rogowska mu wybaczy?

M jak miłość. Bilski okrada Marysię. Rogowska mu wybaczy?

20.03.2016, godz. 09:51
M jak miłość odc. 1209. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1209. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" wreszcie przejrzy na oczy i zauważy, że jej kochanek Robert Bilski (Zbigniew Stryj) to nie tylko gangster ale także oszust i złodziej?! Na szczęście tak. W 1209 odcinku "M jak miłość" Maria odkrywa przypadkiem, że cenna broszka z szafirem, którą podarował jej Bilski, wcale nie zaginęła, bo ukradł ją właśnie Robert. Zdenerwowana żąda od kochanka wyjaśnień. Jakie kłamstwo tym razem wymyśli Bilski, by uśpić czujność Marysi?

"M jak miłość" odcinek 1209 - poniedziałek, 21.03.2016, godz. 20:40 w TVP2

Bilski z "M jak miłość" tak omotał Marysię, że Rogowska zupełnie lekceważy ostrzeżenia Artura (Robert Moskwa), który już nie raz mówił jej, że Robert nie jest tym za kogo sie podaje. Rogowski odkrył bowiem, że w ostatnich latach Bilski posługiwał się fałszywymi nazwiskami, miał też kontakty z podejrzanymi ludźmi.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia da Arturowi jeszcze jedną szansę?

Kiedy w 1204 odcinku "M jak miłość" zostaje pobity przez dawnych wspólników przyznaje się Marysi, że prowadził kiedyś ciemne interesy, ale to już przeszłość. Teraz jest uczuciwym człowiekiem, a jego firma spedycyjna działa zgodnie z prawem. Marysia tak bardzo chce mu wierzyć, że znów się nabiera na te kłamstwa.

W nieświadomości tego kim naprawdę jest Bilski żyje aż do 1209 odcinka "M jak miłość". Pewnego dnia zauważa Bilskiego, który wychodzi z komisu handlującego starą biżuterią. Na wystawie dostrzega swoją broszkę z szafirem, którą dostała od kochanka i która niedawno zniknęła w dziwnych okolicznościach. W jednej chwili wszystko staje się jasne.

Patrz: M jak miłość. Serce Marty nie wytrzyma. Chora Marta trafi do szpitala

Podczas spotkania z ukochanym zdenerwowana Marysia posyła mu lodowate spojrzenie i żąda wyjaśnień.
- Widziałam cię. Jak wychodziłeś z komisu z biżuterią... do którego oddałeś moją broszkę. Możesz mi to jakoś wyjaśnić?

Bilski kolejny raz zgrywa ofiarę swoich błędów z przeszłości. - Wybacz, strasznie cię przepraszam, po prostu… mam nóż na gardle, potrzebuję pieniędzy! - tłumaczy się Marysi, ale tym razem ona mu nie wierzy.

- Marysiu, te pieniądze są mi potrzebne, żeby pospłacać stare długi, zbowiązania i raz na zawsze zerwać z przeszłością, która rzeczywiście nie do końca była kryształowa. Zrozum mnie. Nie miałem wyjścia. Nie mogłem od razu powiedzieć ci całej prawdy, bo zwyczajnie się bałem, że odejdziesz! Mnie naprawdę bardzo na tobie zależy. Nie mogę cię stracić… Powiedz mi, co mam zrobić, jak cię przekonać?

Ale Rogowska nie chce już go słuchać. Straciła do kochanka zaufanie, bo przecież już nie raz ją oszukiwał. - Nie wiem, Robert. Za dużo już było tych kłamstw…

Czy Maria będzie tak głupia i da Bilskiemu kolejną szansę? A może wreszcie zerwie ten toksyczny związek i wróci do Artura, którego przecież wciąż kocha?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: